Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

SKRIPTONIT / СКРИПТОНИТ

Se 24.09.2016 19:00
Klubs First Dacha
Adils ''SKRIPTONIT" Žalelov - repa izpildītājs un bītmeikers no Kazahstānas, kurš pilnībā mainīja iespaidu par krievu repu. 2015. gada novembrī tika ierakstīts viņa pirmais albums ''Дом с нормальными явлениями", kurš uzreiz tika atzīts par gada hip-hopa albumu. SKRIPTONIT ir radošā apvienība Gazgolder dalībnieks, kurš parādījās masu medijos 2013. gadā. Viņa video VBVVVCTND guva ievērību Youtube bāris dienu laikā, savācot vairāk kā pusmiljona skatījumu.

SKRIPTONIT kļuva par dalībnieku Bastas un Smoki Mo albumā, ierakstot kopā dziesmas- ‘’лед’’ un ‘’Миллионер из трущоб’’-, turklāt viņš piedalījās arī britu izpildītāja Tricky jaunajā ierakstā, kura debija ir ieplānota 2016. gadā. Skriptonit kompozīcija ‘’Космос’’, ierakstīta ar kolēģi Darju Čerušovu, momentāli ieguva pirmās vietas iTunes statistikā, un Gazgolder izlaisto klipu serija , kuri savāca vairākus miljonus skatījumu internetā

2015.gadā Skriptonits uzstājās Maskavas lielākajos festivālos tādos kā, ‘’Баста Плюс’’ Zaļajā teātrī un ‘’Пикник Афиша’’, tika nominēts Jagermeister Indie Awards prēmijai ar kategoriju ‘’Labākais Hip-Hop izpildītājs’’, kā arī sagatavoja izlaišanai divus albūmus.

https://youtu.be/9EX7HR1Fsq8
https://youtu.be/E1uebt8JQfM
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
SKRIPTONIT / СКРИПТОНИТ Se 24.09.2016 19:00 Klubs First Dacha
Noticis
Der zināt

Tirdzniecībā uz šo pasākumu Ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Andrejostas 4 Rīga Latvija
Organizators
WebMaking, SIA
WebMaking, SIA
Čiekurkalna 1. līnija 72A-11 LV-1026 Rīga