Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

OZOLS koncerttūres LAIKA KAPSULA atklāšanas koncerts

Pk 03.03.2017 22:00 - Se 04.03.2017 05:00
Noliktava Nr.3, Andrejostas 4a
5.00 - 7.00
OZOLS koncerttūres  LAIKA KAPSULA  atklāšanas koncerts.

Hip hop izpildītājs Ozols, kas pagājušā gada nogalē aztīmēja 20. gadus uz skatuves 2017. gada martā un aprīlī dodas koncerttūrē "LAIKA KAPSULA".

Tūres atklāšanas koncerts paredzēts, Rīgā, Andrejsalā, Noliktavā Nr.3. Pasākumā piedalās Ozols kopā ar savu tūres komandu  - Riku Fedu , Māru Katarsku, Montu Ķimeni, kā arī īpašo viesi - “female” hip hop pārstāvi no Lietuvas - Cherry on Top. Par mūziku pirms un pēc pasākuma gādās Dj’eji  -  Dirty Garry un Goodzh.

Pasākuma pirmās 150 biļetes var iegādāties par īpašu cenu “Bilešu serviss” tirdzniecības vietās, kā arī mājas lapā  - www.bilesuserviss.lv

Kopumā koncerti paredzēti vairākās Latvijas pilsētās - Rīga, Saldus , Liepāja, Valmiera, Cēsis, Ogre, Jelgava, Alūksne.

Ozols par koncertiem : "Laika kapsula ir veltīta  divesmit gadiem uz skatuves, un šajā tūrē mēs izpildīsim dziesmas no grups Fact daiļrades, kā arī no manām relīzēm "Cieņa un Mīlestība, "Neatkarība", "Atpakaļ nākotnē" , "Streetshop mixtape Vol. 1", kā arī būs iespējams kāds pirmatskaņojums  no topošā albūma". "Šī koncertprogramma ir īpaša ar to, ka mēs izpildīsim dziesmas ar ko  es pats nebiju nekur uzstājies vairāk kā 15 gadus, mēs  kopā ar pavadošo sastāvu  - Riku Fedu, Māru Katarsku un Montu Ķimeni esam atdzīvinājuši tādus singlus, kā "Creepin Shadows", "Bokss", Neko 2005", kas paredzētajos  koncertos  stāvēs blakus maniem jaunākiem veikumiem. 

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz”  sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000.), pēc kura sekoja albums “Cieņa un mīlestība” (2001.), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002.), “Dūzis” (2003.) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, vienīgais no latviešu hiphopa izpildītājiem sasniedzis divas reizes Zelta diska statusu ar albumiem “Cieņa un mīlestība”,  "Augstāk, Tālāk , Stiprāk", un četras reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu, turklāt aizvadītajā gadā “Zelta Mikrofons” balvu tieši par atgriešanās albumu “Atpakaļ nākotnē”.

Vairāk informācijas: http://ej.uz/HipHopsVol3

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
OZOLS koncerttūres LAIKA KAPSULA atklāšanas koncerts Pk 03.03.2017 22:00 Noliktava Nr.3, Andrejostas 4a 5.00 - 7.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~7h
Ieeja pasākumā: no plkst. 21:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Organizators
PanCars, SIA
Krasti, Katlakalns LV-2111 Ķekavas novads