Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BURITO

Se 26.11.2016 23:59 - Sv 27.11.2016 05:00
Klubs First Dacha
10.00 - 25.00
LIGARIGA.COM un FIRST DACHA piedāvā:

26.novembrī klubā First Dacha uzstāsies kolektīvs, kas ir iekarojis jūsu sirdis, rekordīsā laikā iekļuvis visās hītu parādēs un kļuvis par vispieprasītāko ēterā - BURITO!

Lauzti ritmi, neaizmirstami ritmi, līdz sirds dziļumiem aizkustinoši teksti, spridzinoši klipi internetā, jauna nozīme. Trīs hieroglifi: Bu (武) – karavīrs / cīnītājs, Ri (理) - taisnīgums / patiesība, To (刀) – zobens.

Grupa Burito - cīnītāji par taisnīgumu, kuri rada augstas kvalitātes mūziku dvēselei, kas spēj attīrīt prātu un liek aizdomāties par mūžīgo.

“Grupas pamatideja – daiļrade ārpus robežām, bez ierobežojumiem, sintēze” – Gariks Burito.

Un robežu patiešām nav - grupa nevar attiecināt uz kaut kādu vienu mūzikas stilu. Puiši spēlē rap-core, r’n’b, alternatīvo, smago roku ar hiphopa elementiem - un tas vēl nebūt nav viss saraksts.

Burito – daudzveidīgs. Salīdzinot lirisko duetu ar Jolku “Tu zini” («Ты знаешь»), ar saulaino dziesmu “Mamma” («Мама»), ar sirsnīgo “Kamēr pilsēta guļ” («Пока город спит») vai ar mūzikas mīļotāju apziņā stingri iesakņojušos “Megahīts” («Мегахит»), nav iespējams nepiekrist, kas viss, kam pieskaras Burito, pārvēršas mūzikas “zeltā” ar dažādām nokrāsām. Apliecinājums tam ir vairāk nekā 23 000 000 klipu skatījumi Youtube , vairākas nedēļas TOP-10 sarakstā iTune, kā arī “Gada dziesma” («Песня года») balva!

Šā kolektīva daudzpusība vienlaikus gan pārsteidz, gan sajūsmina. Priekšā milzīgs skaits plānu un sasniegumu, ko paredzēts īstenot nākotnē. Cilvēkiem ar milzīgu radošo potenciālu nav nekā neiespējama un tas nozīmē, ka nepaspēsim mēs atskatīties atpakaļ, kad izdzirdēsim jaunus motīvus un ieraudzīsim neparastas mini filmas Burito izpildījumā.

Latvijā pirmais lielais BURITO kluba koncerts – 26.novembrī klubā First Dacha!

Pirmās 50 biļetes par cenu tikai 10,00 €.

Ieeja pasākumā no plkst. 23:00
Vecuma ierobežojums – 18+!

Papildus informācija pa tel.+371 29586586, +371 29859488.
www.ligariga.com , http://www.facebook.com/ligarigakvn

Vairāk informācijas: http://facebook.com/ligarigakvn

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
BURITO Se 26.11.2016 23:59 Klubs First Dacha 10.00 - 25.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Tirdzniecībā uz šo pasākumu Ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~5h
Ieeja pasākumā: no plkst. 23:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Andrejostas 4 Rīga Latvija
Organizators