Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

PIENA SVĒTKI 17/18 - Jaungada sagaidīšana

Sv 31.12.2017 22:00 - Pi 01.01.2018 07:00
ZUZEUM, Lāčplēša iela 101
15.00 - 50.00
PIENA SVĒTKI 17/18
JAUNGADA GAIDĪŠANA

Turpinot Jaungada sagaidīšanas tradīciju, festivāls "Piena svētki" sadarbībā ar producentu apvienību "Piétro" aicina apmeklēt otros "Piena svētkus" šogad un kopā pavadīt jau sestās Jaungada sagaidīšanas svinības – "Piena svētki 17/18. Jaungada gaidīšana". Šoreiz svētki norisināsies topošajā Zuzānu ģimenes dibinātajā mākslas centrā "Zuzeum" Rīgā, Lāčplēša ielā 101, kas jau pēc dažiem gadiem kļūs par mājvietu Jāņa un Dinas Zuzānu plašajai mākslas kolekcijai.

Viena no pirmajām asociācijām, domājot par Jaungada nakti, ir gaidas. Sākot no agras bērnības, mēs gaidām, kad iemācīsimies staigāt, runāt un paši sev aizsiet kurpju šņores. Vēlāk gaidām princi baltā zirgā un pilngadību. Nevaram sagaidīt, kad beidzot pienāks vasara, piektdiena vai vilciens. Toties mēs vienmēr ilgojamies vēl 5 minūtes pagulēt, pēc 15 minūtēm slavas un svētkiem, kas nekad nebeidzas. Mūžīgās gaidās dzīvi pārvēršam par traģikomēdiju, gluži kā “Gaidot Godo”, mēs attopamies iesprūduši laikā ar šo ironisko vēlmi kaut laiks ritētu ātrāk un vienlaicīgo tā trūkumu.

Jaungada nakts savā ziņā ir ikgadēja šī paradoksa kulminācija - mirkls pirms un mirklis pēc. Mēs saldsērīgi atstājam veco aiz muguras un dejodami iesoļojam jaunajā. Šeit un tagad. Tāpēc kā ierasts aicinām būt kopā ar mums un sagaidīt to, ko nevar nesagaidīt – jauno 2018. gadu.

Pasākuma scenogrāfiju veidos režisors un scenogrāfs Reinis Suhanovs.

Kā ierasts darbosies vairākas deju zāles. Par "laika iesaldēšanu" lielajā zālē atbildēs Mehmet Aslan no Šveices un Autarkic no Izraēlas. Viņiem pievienosies labākie pašmāju elektroniskās mūzikas producenti un dj'i.

Mehmet Aslan – turku izcelsmes DJ, jau agros pusaudža gados sācis kolekcionēt retas ierakstu plates. Laikam ejot, dīdžejs sācis miksēt ierakstus, piešķirot tiem atmiņas no tradicionālās mūzikas, kas pavadījusi viņa bērnību, un radot cilvēkos vēlmi ļauties dejām.

Autarkic - īstajā vārdā Nadavs, dzīvo Telavivā, ir pazīstams kā producents un dziesmu vārdu autors. Guvis atpazīstamību ar savu citādo skatījumu, piešķirot elektroniskajai mūzikai nebijušu skanējumu. Kopš 2015. gada laidis klajā daudzus albumus un daudzkārt uzstājies Eiropā.

Pārējie mākslinieki tiks izziņoti drīzumā.

Tāpat ierobežotam skaitam gribētāju būs pieejama VIP zona.

Pasākumu atbalsta "Live Riga", informatīvais atbalsts - "Radio SWH".

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/pienasvetki

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
PIENA SVĒTKI 17/18 - Jaungada sagaidīšana Sv 31.12.2017 22:00 ZUZEUM, Lāčplēša iela 101 15.00 - 50.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

VIP biļete nodrošina atsevišķu ieeju, welcome dzērienu, atsevišķu bāru, austeru bāru un ekskluzīvu VIP zonu uz skatuves ar iespēju ļauties dejām kopā ar dīdžejiem!


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~9h
Ieeja pasākumā: no plkst. 21:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Lāčplēša iela 101 Rīga Latvija
Organizators
Piens Fest, SIA
Piens Fest, SIA
Slampes iela 1 Rīga LV-1002 Rīga