Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jojo Mayer's NERVE

Tr 10.05.2017 20:00
Palladium Rīga
25.00
'NERVE attīstījās no Džodžo Maijera leģendārā party event ''Prohibited Beatz'' 90to gadu beigās Ņujorkā. Sākotnēji tā bija platforma eksperimentālai sadarbībai starp Dīdžejiem, vizuālajiem māksliniekiem un publiku. Šis kolektīvs laika gaitā izveidojās par labi noslīpētu grupu kas pavisam jaunā veidā miksēja programmētās elektroniskās mūzikas stilus ar improvizāciju starp vairākiem mūziķiem.

Formāta ietvaros grupa asimilēja plašu spektru elektroniskās mūzikas stilu, sākot no old-school jungle, dubstep, glitch beats, līdz minimal, tech house u.c. Tā rezultātā grupa iepazīstināja elektroniskās mūzikas auditoriju ar improvizētu mūziku, nesot līdzi džeza improvizācijas tradīcijas, pulsējošos ritmus un stilistisko evolūciju digitālajā laikmetā. Tajā pašā laikā tā iemeso sevī rock’n’roll esenci – labi pavadīt laiku un parādīt vidējo pirkstu visiem, kas pret šo procesu iebilst un kam ar to ir problēmas.

NERVE atkārtoti izaicina attiecības starp cilvēka radošumu un digitālo tehnoloģiju un ir radījusi jaunu formu muzikālai izpausmei, kas ir pavisam unikāla šobrīd pasaulē. Galvenais mērķis ir autentiska 21. gadsimta mūzika.

NERVE ir:
Džodžo Maijers: bungas
Džons Deiviss: bass
Džeikobs Bergsons: taustiņinstrumenti un sintezatori
Ārons Nevezī: Skaņa un audio manipulācijas

Nerve uzstāšanās bieži vien papildina plaša spektra viesmākslinieki no visas pasaules. Bez ilglaicīgiem sadarbības partneriem Roli Mosimann, Jason Lindner un Takuya Nakamura, NERVE ir sadarbojušies arī ar Bugge Wesseltoft, Dj Shadow, MC XIS, Sean Pelton, Tim Lefebvre, Karsh Kale, MC Malik Work, Salt Cathedral, Vernon Reid, Moshen Namjoo un daudziem citiem

Vairāk informācijas: http://nerveriga.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Jojo Mayer's NERVE Tr 10.05.2017 20:00 Palladium Rīga 25.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma. Līdz 16 gadu vecumam pasākuma drīkst apmeklēt tikai vecāku vai aizbildņa pavadībā
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
BebryGamez, SIA
Kalna 1-2 LV-3301 Kuldīga