Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

LATVIAN BLUES BAND & VENTSPILS BIGBENDS

Tr 14.12.2016 19:00
Teātra nams Jūras vārti
6.00
14. decembrī teātra namā "Jūras vārti" notiks ceturtais šī gada koncerts sērijā "Džems ar Ventspils bigbendu", kurā kopā ar vietējo mūziķu kolektīvu muzicēs starptautiski atzītākā Latvijas blūza grupa "Latvian Blues Band".

Pagājušogad Ventspils bigbends teātra namā "Jūras vārti" sniedza četrus šādus koncertus, viesos uzņemot gan saksofonistu Gintu Pabērzu, gan dziedātājus Kristīni Prauliņu, Aiju Andrejevu un Intaru Busuli. Arī šogad, bigbendam sadarbojoties ar teātra namu "Jūras vārti, notiek vairāki koncerti "Džems ar Ventspils bigbendu" ietvaros. Pirmie divi kopā ar dziedātāju Aiju Vītoliņu un basģitāristu Edvīnu Ozolu, kā arī ar Jolantu Gulbi-Paškeviču un Denisu Paškeviču izskanēja jau pavasara cēlienā. Rudens sezonu Ventspils bigbends atklāja muzicējot kopā ar igauņu dziedātāju Sofiju Rubinu un perkusionistu Rihardu Fedotovu.
 
Grupa "Latvian Blues Band" dibināta 2000. gadā. Savas karjeras laikā mūziķi uzstājušies kopā ar pasaules lielākajām blūza zvaigznēm, piedalījušies neskaitāmos Eiropas un Amerikas mūzikas festivālos, ierakstījuši četrus pašu producētus koncertierakstu albumus, dalījuši skatuvi ar leģendāro grupu "Status Quo". 2015. gada janvārī Memfisā, ASV "Latvian Blues Band" jau otro reizi pārstāvēja Eiropu 31. gadskārtējā "International Blues Challenge", kas ir lielākais blūza forums pasaulē.
Grupā spēlē vieni no labākajiem blūza mūziķiem Latvijā - Jānis Bukovskis, Rolands Saulietis, Mārcis Kalniņš, Artis Ločmelis, Viesturs Grapmanis, Jonatans Rācenājs

Biļetes cena 6.00 EUR

Vairāk informācijas: http://www.jurasvarti.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
LATVIAN BLUES BAND & VENTSPILS BIGBENDS Tr 14.12.2016 19:00 Teātra nams Jūras vārti 6.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja:nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 2 stundas
Ieeja pasākumā: no plkst.18:30
Cenas: EUR 6.00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Karlīnes iela 40 Ventspils Latvija
Organizators
Kurzemes filharmonija SIA
Kurzemes filharmonija SIA
Karlīnes iela 40 Ventspils Ventspils