Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DAVI SINGS SINATRA - BORN FREE TOUR

Tr 04.10.2017 20:00
Vidzemes koncertzāle Cēsis
25.00 - 40.00
Latvijā ar koncertšovu uzstāsies Holivudas zvaigzne Roberts Davi

4.oktobrī Vidzemes koncertzālē „Cēsis” un 5.oktobrī Rīgā, „Kongresu Namā” uzstāsies leģendārais Holivudas aktieris un džeza izpildītājs Roberts Davi „Born Free Tour” koncertturnejas ietvaros. Davi uzstāsies ar iespaidīga pavadošā sastāva mūziķiem. Starp tiem ir Frenka Sinatras orķestra oriģinālais pianists, „Grammy” balvas ieguvējs Randy Waldman un pasaulslavenais bundzinieks David Tull.

Roberts Davi jau ir pabijis Rīgā 2015.gadā, popularizējot savu svaigi izdoto albūmu „ Davi Sings Sinatra: On the Road to Romance”. Šovs tika izpārdots un izpelnījās publikas ovācijas.

Roberts jaunībā mācījās pie vairākiem augstākā līmeņa vokālajiem skolotājiem, ieskaitot leģendāros Tito Gobbi, Dan Ferro de Juilliard, Samuel Margolis, bet pēdējā laikā – pie plaši atzītā vokālā skolotāja Gary Catana, kura pedagoga kontā ir tādi izcili vokāli kā Andrea Bocelli, Sade, Seal, Sting, Tony Bennett, Whitney Houston, Robin Thicke un daudzi citi.

Roberts Davi ir pazīstams kā viens no populārākajiem „sliktajiem puišiem”  Holivudas filmās, taču tāpat ir ieguvis cieņu un atpazīstamību no savu fanu, kritiķu un izcilu mūziķu puses, pateicoties viņa izjustajai dziedāšanai.

Aktiera karjerā pēdējā Roberta Davi loma ir populārās franšīzes „The Expendables 3” pēdējā daļā, kas demonstrēta 2014. gadā.

Davi tiešām ir plašs lomu klāsts, sākot no neaizmirstamā ļaundara, Kolumbijas narkotiku barona Frenka Sančeza Bonda filmā „License to Kill”  (uzskatīts par vienu no lieliskākajiem Bonda ļaundariem), beidzot ar īpašajām lomām filmās „The Goonies”, „Die Hard”, „Kill the Irishman”, „The Iceman”, kā arī seriālos „Profiler” un ”Stargate: Atlantis”.

Davi ir tēlojis vairāk nekā 100 filmās un daudzās televīzijas programmās. Viņš ieguvis atzinību no kritiķu, režisoru kolēģu puses – to skaitā ir Steven Spielberg, Richard Donner, Blake Edwards, John McTiernan, un Paul Verhoeven.

Viņš ir filmējies kopā ar Marlon Brando, Roberto Benigni, Bruce Willis, Clint Eastwood, Benicio Del Toro, Danny Glover, Michael Shannon, Chris Evans, James Franco, un Val Kilmer, kā arī citiem.

Žurnāls GQ ir salīdzinājis viņu ar melnbaltā kino klasiķiem - Robert Mitchum un Lee Marvin. Viņa bargā āriene maskē iekšēju maigumu, kuru viņš parādījis balvas ieguvušajā TV filmā „Terrorist on Trial: The United States vs. Salim Ajami”, kā arī neaizmirstamās lomās “CSI: Crime Scene Investigation, ” ”Without a Trace, ” “Law & Order: Criminal Intent, ” “Criminal Minds” un daudzos citos seriālos.

Roberta Davi pirmā parādīšanās uz ekrāna bija kopā ar Frenku Sinatru televīzijas filmā „Contract on Cherry Street”, kad arī aizsākās viņa sadarbība un draudzība ar leģendāro dziedātāju.

Tāpēc Roberta Davi dziedātāja karjerā neiztrūkstošs elements ir Frenka Sinatras repertuārs līdzās pārējai amerikāņu dziesmu zelta klasikai.

Roberta Davi šovs ir lielā mērā teatralizēts uzvedums, kur uz lielā ekrāna parādās Frenks Sinatra dažādos veidolos un uz skatuves atrodas bārs uz kura stāv Sinatras mīļākā dzēriena „Jack Daniels” pudele un divas glāzes.

Tas ir kā dialogs starp diviem veciem draugiem - Davi un Sinatru, kas izpaužas mūzikā.

Sirsnīgi un vienkārši par Davi muzicēšanu izteicies slavenais Holivudas aktieris Mikijs Rurks: ”Ir daudzi puiši, kuri cenšas ar mūziku panākt to, ko darīja Sinatra, bet Davi viennozīmīgi ir tam vistuvāk, tajā pašā laikā viņš paliek uzticīgs pats sev. Ļoti stilīga old school mūzika.”

Biletes pieejamas „Bilesu Serviss” tīklā un internetā http://www.bilesuserviss.lv/lat/zinas/zinas/riga-ar-koncertsovu-uzstasies-holivudas-zvaigzne-roberts-davi-25-07-2017/

Resursi internetā:
Robert Davi aktiera karjera:
https://www.youtube.com/watch?v=8wzQVeyyuhg&feature=youtu.be

Roberta Davi koncertu video:
https://www.youtube.com/watch?v=VGY_BvMoweU
https://www.youtube.com/watch?v=b6vMKtSkFeQ
https://www.youtube.com/watch?v=kkXDrqjl4_c

Kontaktinformācija: +371 20339900

Vairāk informācijas: http://davisingssinatra.com/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DAVI SINGS SINATRA - BORN FREE TOUR Tr 04.10.2017 20:00 Vidzemes koncertzāle Cēsis 25.00 - 40.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Organizators
Orlando John, SIA
Orlando John, SIA
Ģertrūdes iela 69/71 - 79 Rīga Rīga