Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DZEL MANĪ SAULI - koncerts

Tr 08.03.2017 19:00
Teātra nams Jūras vārti
7.00
Sieviešu dienā, 8. martā ar romantisku koncertprogrammu "Dzel manī sauli!" dāmas sveiks Ventspils bigbends. Īpašie viesi šarmantais Normunds Rutulis un jaunā talantīgā latviešu dziedātāja Katrīna Cīrule.

Normunds Rutulis ir latviešu dziedātājs, mūzikas un radio producents, dziesmu autors, radio DJ un TV raidījumu vadītājs. Plaši pazīstams kā šlāgermūzikas un popmūzikas dziesmu izpildītājs.Kopš 1995. gada sadarbojas ar Raimondu Paulu. Normunds Rutulis ir viens no nedaudziem latviešu solistiem, kurš saņēmis 10 Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas. Vairākkārt izvirzīts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu nominācijās labākais šlāgeru vai kantrī mūzikas albums un labākais šlāgeris vai kantrī dziesma: 2010.gadā atzīts par Labāko deju. Šobrīd Normunds ir laimīgs, jo studijā pabeidzis darbu pie jauna dziesmu albuma un ir publicējis jaunu skaņdarbu "Dziesma tev", kas savu pirmizrādi jau piedzīvoja dziesmu aptaujas "Muzikālā banka" fināla koncertā Ventspilī, bet tagad ir nonākusi radiostacijās un ir nodota klausītāju vērtējumam.

Kopš 2010. gada rudens Ventspils Big Band darbojas saksofonista Renāra Lāča vadībā. Mūziķiem ir iespēja pilnveidot muzikālās iemaņas, kā arī attīstīt savas prasmes džeza harmonijā, improvizācijā un ritma mācībā, kas ir būtiska bigbenda mūzikas sastāvdaļa. Big Band sniedzis koncertus Ventspils skolās, Pārventas bibliotēkā, Rojā, Kandavā, Talsos, Ventspilī ar dziedātājiem - Intaru Busuli, Jāni Stībeli, Amber. Piedalījies dažādos džeza mūzikas festivālos, kā arī festivāla "Ventspils Groove" ietvaros Ventspils Big Band koncertējis kopā ar izcilo zviedru komponistu, aranžētāju, multiinstrumentālistu, prestižās "Grammy" mūzikas balvas ieguvēju Magnusu Lindgrenu (Magnus Lindgren) un viņa kvintetu "Batucada Jazz", kas pašreiz ir viens no pieprasītākajiem kolektīviem Eiropā. Pēdējo gadu laikā kolektīvs ieņēmis nozīmīgu vietu Ventspils kultūras dzīvē un iemantojis savu klausītāju loku, ietverot ļoti dažādu vecumu, interešu un tautību klausītājus.

Vairāk informācijas: http://www.jurasvarti.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DZEL MANĪ SAULI - koncerts Tr 08.03.2017 19:00 Teātra nams Jūras vārti 7.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt:nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 2 stundas
Ieeja pasākumā: no plkst.18:30
Cenas:EUR 7.00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Karlīnes iela 40 Ventspils Latvija
Organizators
Kurzemes filharmonija SIA
Kurzemes filharmonija SIA
Karlīnes iela 40 Ventspils Ventspils