Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VASYA OBLOMOV / ВАСЯ ОБЛОМОВ

Pk 01.12.2017 20:00
Koncertzāle Crystal Club
20.00 - 170.00
Vasjas Oblomovas klipos Leonīds Parfenovs lasīja repu, Mihails Jefrmovs sēdēja uz poda, Sergejs Minajevs spēlēja akardeonu, Artjoms Mihalkovs skumji gāja pa ziemīgo Maskavu, Basta māja ar galvu patriotiskās dziesmas ritmā, Sergejs Šnurovs nēsāja lielo somu, Ksenija Sobčaka vērsās pie prezidenta, Andrejs Vasiļjevs brauca ar gazeli pa Krieviju, Gariks Sukačovs dziedāja kaut-kādā dzimšanas dienas limuzinā, bet piemaskavas pilsētiņas iedzīvotāji vienaldzīgi skatījās uz līdojošo šķīviti vīrs viņiem.

Pēc parodijas par Oblomovu, raidījumā „Toč v toč”, jēgas meklējumos dziesmā „Braucu uz Magadānu”, Leonīds Jefremovs sastridējās ar Genadiju Hazanovu.  Abas populārās filmas daļas "ДухLess" beidzas vienādi: ar Vasjas Oblomovas dziesmu. Pēc viņa dziesmu tekstiem, jau tagad nākošie filologi raksta diploma darbus, bet pēc simts gadiem, vispār varēs mācīties divdesmit pirmajā gadsimta sākumā, Krievijas vēsturē.

2017. gadā iznāca sestais un pats garākāis pilnmetrāžas albums "Gara un nelaimīga dzīve". 16 jaunas dziesmas, no kurām lielākā daļa līdz šim, ne reizi nekur nav piedavātas.

1.decembrī  Rīgas nakts klubā "Crystal" Vasja Oblomovs ar koncertu.

Skatītājus gaida krievu dzīves īstenības, pašu sāpīgako aspektu destruktīva kritika , izsmejoša sabiedrisko politiska satīra, pārdomas par to, kas un kāpēc mīl mūsu tautu, smiekli caur asaram, "Braucu uz Magadānu", numuri no drosmīgā projekta " Labs Kungs " (televīzijas projekts, kurā Vasja Oblomovs kopā ar Mihailu Jefremovu un Dmitriju Bikovu radīja muzikālos numurus pēc pagājušās nedēļas ziņām), kā arī dziesmas no jaunā albuma.

Tiekamies, 1.decembrī  Rīgas nakts klubā "Crystal".

Garantējam optimismu un labu garastāvokli!

Vairāk informācijas: http://www.vasyaoblomov.ru/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
VASYA OBLOMOV / ВАСЯ ОБЛОМОВ Pk 01.12.2017 20:00 Koncertzāle Crystal Club 20.00 - 170.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Galdiņa biļetes cena norādīta par visu galdiņu. Viena biļete nodrošina ieeju pasākumā visām pie galdiņa sēdošajām personām kopā!

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Lāčplēša iela 52/54 Latvija
Organizators
KA MOTION, SIA
Vaidelotes iela 15-28 LV-1055 Rīga