Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

SIMRIT koncerts SONGS OF RESILIENCE

Pk 21.04.2017 19:00
Spīķeru koncertzāle
20.00 - 25.00
Simritas  enerģija un mūzika savdabīgā veidā spēj klausītāju dziļi aizkustināt un uzrunāt caur saprašanu, paņemot aiz rokas un nemanāmi, bet nenovēršami vadot uz dvēseles plānu.

Visā pasaulē iemīļota viņas suģestējošā balss, skaistā mūzika un spēja caur skaņu pārraidīt dziļu cilvēcību un patiesu mīlestību. Simrita ir ieviesusi revolucionārus jaunievedumus hipnotiskās mākslas jomā, radot mantru mūziku, kas dziedina un uzmodina katrā no mums dusošo personības spēku. Savā būtībā Renesanses sieviete, taču arī veiksmīga uzņēmēja – galvenā menedžere neatkarīgajā mūzikas izdevniecībā SIMRIT Kaur Music LLC. Viņas mūzika atkārtoti iekarojusi pasaules mūzikas topu virsotnes, tai skaitā world music jomā vairakas nedēļas noturoties 1. vietā iTunes topā un 1. vietā Billboard mūzikas topā. Viņas balss tieši un nepārprotami komunicē īstu cilvēcību.

Simrita piedzima Grieķijā un uzreiz pēc tam kļuva par pilnu bāreni, taču mantojumā no savas dzimtas pa mātes līniju saņēma dziedošo Grieķijas sievu spēcīgo balsi un muzikalitāti. Visas sievietes šajā dzimtā – no Simritas mātes (kas bija pārāk jauna lai par viņu rūpētos) līdz pat vevecmāmiņai - bija apveltītas ar izcilām balsīm. Kā mazu meitenīti viņu adoptēja kāda grieķu  izcelsmes amerikāņu ģimene no ASV dienvidu štatiem. Viņa uzauga Dienvidkarolīnā bagātīgās grieķu kultūras gaisotnē.

Jau no mazotnes Simrita  tika audzināta un skolota mistiskajā Bizantijas mūzikas tradīcijā no Grieķijas, kas ir atstājis nospiedumu viņas šodienas rokrakstā. Simritas mūzika aug no šīm bagātajām un spēcīgajām saknēm. Viņu iedvesmoja arī Grieķijas klasiskā un tautas mūzika. Dažas no skaņām, kas virmoja ap viņu bērnībā un jaunībā,  bija no mūziķiem Nana Mouskouri, Glykeria, Singh Kaur, Led Zeppelin, Mazzy Star, The Grateful Dead, Bob Marley, Jeff Buckley, Loreena McKennitt u.c. Viņu spēcīgi ietekmējusi arī garīga rakstura mūzika no Indijas un Āfrikas.

Vairāk informācijas: http://simritkaurmusic.com/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
SIMRIT koncerts SONGS OF RESILIENCE Pk 21.04.2017 19:00 Spīķeru koncertzāle 20.00 - 25.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Organizators
Lietišķās kreativitātes grupa, SIA
Progresa 6-61 LV-1067 Rīga