Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

LIELAIS ĶĪNIEŠU JAUNGADA KONCERTS 2017. 20. jubilejas turneja

Ot 31.01.2017 19:30
Vidzemes koncertzāle Cēsis
10.00 - 25.00
LIELAIS ĶĪNIEŠU JAUNGADA KONCERTS 2017
20. jubilejas turneja

Fučuņa kalnu capriccio un simfonija “Vārti uz Zīda ceļu”

Džedzjanas Tautas mūzikas orķestris
Šaaņsji Radio ķīniešu mūzikas orķestris
Diriģents Džans Lie

Programmā:
Džao Dzjipins, Dzjans Jins, Džans Sjaofens, Liu Juaņs

Koncertā uzstāsies divi brīnišķīgi tradicionālie ķīniešu orķestri no Ķīnas ziemeļiem un dienvidiem. Abi ir Ķīnas Nacionālā mākslas fonda prēmijas laureāti. Šaaņsji Radio ķīniešu mūzikas orķestris (Ziemeļķīna) un Džedzjanas Tautas mūzikas orķestris (Dienvidķīna) ir divi no šīs zemes labākajiem tradicionālās mūzikas orķestriem, kuri lieliski pārstāv Ķīnas kultūru.

Koncerta nosaukums ir “Fučuņa kalnu capriccio un simfonija “Vārti uz Zīda ceļu””. Tas ietver atsauci uz diviem fenomeniem, kas raksturo abu reģionu īpatnības: slavenā Zīda ceļa sākumpunkts sendienās bija tieši Šaaņsji provincē, bet Džedzjanas provinces Fučuņa kalni ir slaveni ar savām brīnišķīgajām ainavām. Tā nu var teikt, ka programma klausītājus iepazīstinās ar skaistāko, kas atrodams gan Ķīnas dienvidos, gan ziemeļos.

Lielais ķīniešu Jaungada koncerts 2017. gadā svinēs savu 20. jubileju. Tas aizsākās ar koncertu Vīnes Musikverein 1998. gadā, un nu jau ķīniešu Jaungada svinību laikā izskanējis visā pasaulē, atzīmējot Jaunā gada iesākšanos pēc Austrumu kalendāra. 2017. gadā mēs esam ieplānojuši piedāvāt aptuveni 30 ķīniešu Jaungada koncertus dažādos kontinentos, no Zīda ceļa līdz Eiropai. Tā ir lieliska izdevība kultūras apmaiņai un piedāvā iespēju ne tikai baudīt ķīniešu mūziku, bet arī uzzināt vairāk par šīs zemes kultūru vispār.

Klausītāji varēs tuvāk iepazīties ar ķīniešu muzikālo kultūru, kurai ir sena vēsture. Mūzika ir eksotiska un piesātināta ar Ķīnas kolorītu. Rietumu pasaule mūsdienās atklājusi Āzijas tradicionālo kultūru kā iedvesmas avotu laikmetīgajai mūzikai. Koncertā tiks izmantoti autentiski ķīniešu tradicionālie instrumenti, kas parasti skan tikai Ķīnā.

Pateicoties savam radošajam un izglītojošajam raksturam, koncerts būs īpaši piemērots kultūras pasākums ģimenēm. Bērniem būs liels prieks iepazīties ar jaunām skaņām un mūzikas instrumentiem. Koncerta apmeklējums var būt arī jauka Ziemassvētku dāvana.

http://www.chinamusic.eu/

Koncertu organizē Eesti Kontsert www.concert.ee 
sadarbībā ar Wu Promotion www.wupromotion.com
Koncertu atbalsta Huawei Technologies

Vairāk informācijas: http://cesukoncertzale.lv/lv/pasakumi/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
LIELAIS ĶĪNIEŠU JAUNGADA KONCERTS 2017. 20. jubilejas turneja Ot 31.01.2017 19:30 Vidzemes koncertzāle Cēsis 10.00 - 25.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 10 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Organizators
Eesti Kontsert SA
Estonia Ave 4 10148 Tallin