Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

KRIEVU ROMANČU VAKARS. ILONA BAGELE, SAMSONS IZJUMOVS / ВЕЧЕР РУССКОГО РОМАНСА. ИЛОНА БАГЕЛЕ, САМСОН ИЗЮМОВ

Pi 26.12.2016 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
15.00 - 20.00
VIESKONCERTS:
ILONA BAGELE, SAMSONS IZJUMOVS

KRIEVU ROMANČU VAKARS
Koncertprogramma vienā daļā

Garums – 1 stunda 20 minūtes

Koncertā piedalās ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis vai Vladimirs Kudrins (ģitāra) un LNO mūziķu apvienība –  Ilze Ozoliņa (klavieres), Svetlana Okuņa (vijole), Inga Sunepa (čells), Inita Āboliņa (akordeons), Mareks Auziņš (kontrabass).

2012. gada Lielās mūzikas balvas ieguvējas izrādes "Cantando y amando" idejas autore un soliste Ilona Bagele un LNO mūziķu apvienība Ilzes Ozoliņas vadībā kopā ar LNO solistu Samsonu Izjumovu ir izveidojusi jaunu koncertprogrammu "Ilona Bagele. Samsons Izjumovs. Krievu romances".

Klausītāju tūkstoši Latvijā un ārpus tās robežām ar sajūsmu un ovācijām ir novērtējuši mecosoprāna Ilonas Bageles spēju būt vienlīdz izcilai operas un džeza, populārās un kamermūzikas žanru interpretei.

LNO solists Samsons Izjumovs savā repertuārā blakus spilgtām operas lomām pievērsies arī kamermūzikai. Mākslinieka izpildījuma manierei raksturīgs cēlums un emocionāli izjusts dziedājums. Samsona Izjumova balss tembrs valdzina ar siltu un samtainu skanējumu.

Jaunajā koncertprogrammā Ilonas Bageles un Samsona Izjumova izpildījumā skanēs populāras un klausītāju iemīļotas 19. un 20. gs. krievu komponistu romances un dziesmas - "Miglains rīts" ("Утро туманное"), "Es tevi nekad neaizmirsīšu" ("Я тебя никогданезабуду"), "Jau noziedējušas krizantēmas" ("Отцвели хризантемы") un daudzas citas.

Projekta būtību palīdzēs atklāt komponista Kārļa Lāča un Andreja Puškareva oriģinālās aranžijas, Elitas Bukovskas režija un Zanes Zelmenes video vizualizācija.Vairāk informācijas – www.trd.lv

Vairāk informācijas: http://www.trd.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
KRIEVU ROMANČU VAKARS. ILONA BAGELE, SAMSONS IZJUMOVS / ВЕЧЕР РУССКОГО РОМАНСА. ИЛОНА БАГЕЛЕ, САМСОН ИЗЮМОВ Pi 26.12.2016 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris 15.00 - 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Norises vieta
Organizators