Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

FRIDAY NIGHT JAZZ. Katya Sourikova (klavieres), Ruslans Viļenskis (čells)

Pk 27.01.2017 19:00
Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejs
7.00 - 20.00
"Karsto cenu" akcijas laikā no 17. līdz 19.janvārim, ievadot kodu janvaris17, biļetēm norādītajās cenu kategorijās (15-20 EUR) tiek piemērota 40% atlaide no Pamata cenas.

FRIDAY NIGHT JAZZ
 
Katja Surikova  (klavieres, Lielbritānija)
Ruslans Viļenskis (čells, Vācija)

27. janvārī plkst. 19:00, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā uzstāsies lieliskā lielbritāņu džeza pianiste un komponiste Katja Surikova (Katya Sourikova) duetā ar pasaulē pazīstamo čellistu Ruslanu Viļenski (Ruslan Vilensky).

Par Surikovas mūziku žurnāls “All about Jazz” rakstījis:  "Skaista, liriska un niansēta mūzika, kura kustas brīvi un organiski, savienojot amerikāņu un Eiropas džeza tradīcijas”.              

Viņas spēle guvusi plašu starptautisku atzinību gan no klausītājiem, gan kritiķiem.  Surikovas mūzika apvieno džeza, klasiskās mūzikas, tautas mūzikas un pasaules mūzikas tradīcijas. Viņas klavieru skanējums ir bagāts ar kontrastiem un dinamiku - no melanholijas līdz spēcīgai enerģijai.  Surikova strādājusi ar starptautiski atzīto saksofonistu Kurtisu Makdonaldu (Curtis Mcdonald), slaveno amerikāņu džeza pianisti Merlīnu Krispelu (Merilyn Crispell), Deivu Duglasu (Dave Douglas) u.c.

Rīgā Surikovu dzirdēsim kopā ar pasaulē pazīstamo čellistu Ruslanu Viļenski, izpildot kompozīcijas gan no mākslinieces pēdējā albuma “Ivan’s Dream”, gan mūziku no multimediāla projekta  „Queen Maud Land”.  Koncertā Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā savīsies džeza mūzika, klasiskā mūzika, Ziemeļvalstu laikmetīgais džezs un pasaules mūzika.

 

Vairāk informācijas: http://www.vilenskylive.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
FRIDAY NIGHT JAZZ. Katya Sourikova (klavieres), Ruslans Viļenskis (čells) Pk 27.01.2017 19:00 Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejs 7.00 - 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Biļešu pamata cenas no 5,- līdz 20,- Eur

"Karsto cenu" akcijas laikā no 17. līdz 19.janvārim, ievadot kodu janvaris17, biļetēm norādītajās cenu kategorijās (15-20 EUR) tiek piemērota 40% atlaide no Pamata cenas.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 10 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Palasta iela 4 Rīga Latvija
Organizators
AMIV OIL, SIA
Slampes Grozi Slampes pagasts Tukuma novads