Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

FRANK SINATRA. Daumants Kalniņš & Jelgavas bigbends

Tr 28.12.2016 19:00
Teātra nams Jūras vārti
15.00 - 20.00
Ar Frenka Sinatras (Frank Sinatra) dziesmām no programmām “Frank Sinatra 100” un “Frank Sinatra Ziemassvētkos” 28. decembrī teātra namā “Jūras vārti” Ventspilī koncertēs dziedātājs Daumants Kalniņš kopā ar Jelgavas bigbendu.

Koncerta divās daļās skanēs gan līdz šim nedzirdētas un mūziķu iepriekš neizpildītas Sinatras dziesmas, gan klausītājiem izsenis zināmi un atpazīstami Frenka Sinatras populārākie skaņdarbi, to skaitā arī dziesmas no Ziemassvētku repertuāra.

Koncertprogrammas kostīmu Daumantam Kalniņam radījusi kostīmu māksliniece Anna Heinrihsone, kas darināts autentiski leģendārā mūziķa Sinatras tēlam.

Koncertprogrammas solists Daumants Kalniņš karjeru sācis deviņu gadu vecumā ar ģēnija lomu Mocarta operas “Burvju flauta” uzvedumā Latvijas Nacionālajā opera, kurai turpmākajos gados sekojušas vēl vairākas. Dziedātājs mācījies Rīgas Doma kora skolā, bijis Rīgas Doma zēnu kora solists, absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju divās specialitātēs – obojas spēlē un džeza vokālā. Vairākkārt sadarbojies ar Latvijā atzītiem un profesionāliem kolektīviem - Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Latvijas Radio kori, vairākiem teātriem, orķestri “Rīga” u. c. Sadarbojies ar Maestro Raimondu Paulu, bijis solists XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos, Pasaules koru olimpiādē Rīgā un XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

Daumants saņēmis vairākus  apbalvojumus: “Spēlmaņu nakts” balvu kategorijā “Gada debija skatuves mākslā” (2012. g. par šo lomu Daumants tika nominēts arī Lielajai mūzikas balvai) par Kvazimodo lomu Zigmara Liepiņa melodrama “Parīzes Dievmātes katedrāle”, Lielās Mūzikas balvas nomināciju “Par izcilu sniegumu” 2015. g.; Kopš 2009. gada D. Kalniņš uzvarējis vairākos Baltijas džeza festivālu konkursos un ir arī divkārtējs Lielās Mūzikas balvas Publikas simpātiju balvas ieguvējs (2012., 2015. g.).

Patlaban Daumants Kalniņš realizē muzikālās idejas savā džeza kvintetā, muzicē Latvijas Nacionālās operas orķestrī, uzstājas ar ģitāristu Kasparu Zemīti, kopā ar Jelgavas bigbendu iestudējis programmu – veltījumu Frenka Sinatras simtgadei, un ar jaunām koncertprogrammām koncertē visā Latvijā.

Jelgavas bigbends ir profesionālais mākslinieciskais kolektīvs, tā mākslinieciskais vadītājs ir diriģents Raitis Ašmanis. Kolektīvs dibināts 1991. gadā, un apvieno visdažādākā ranga džeza mūzikas entuziastus. Bigbendā spēlē gan amatieri, gan profesionāli mūziķi. Bigbends piedalījies dažādos džeza mūzikas pasākumos – festivālos, koncertos, pieņemšanās, TV producētos pasākumos un privātos sarīkojumos gan Latvijā, gan ārzemēs. Jelgavas bigbendam ir plašs repertuārs, kas tālu pārsniedz klasiskās džeza mūzikas robežas, variējot starp džezu, izklaidējošu mūziku un popmūziku.

Jelgavas bigbends savas pastāvēšanas laikā ir sadarbojies ar daudziem Latvijas solistiem un māksliniekiem: Raimondu Paulu, Pitu Andersonu, Laimu Rācenāju, Olgu Pīrāgs, Anci Krauzi, Mariju Naumovu, Normundu Rutuli, Viesturu Jansonu, Nick Gotham, Shady Brass Quartet, vijolnieku Raimondu Ozolu un citiem.

Biļešu cenas: EUR 20.00; 18.00; 15.00
"Jūras vārtu" Draugu karšu īpašniekiem biļetes ar 10% atlaidi.

Vairāk informācijas: http://www.jurasvarti.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
FRANK SINATRA. Daumants Kalniņš & Jelgavas bigbends Tr 28.12.2016 19:00 Teātra nams Jūras vārti 15.00 - 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 2 stundas 00 minūtes
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Cenas: EUR 15.00; 18.00; 20.00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Karlīnes iela 40 Ventspils Latvija
Organizators
Kurzemes filharmonija SIA
Kurzemes filharmonija SIA
Karlīnes iela 40 Ventspils Ventspils