Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DŽEMS AR VENTSPILS BIGBENDU NR. 3

Pk 28.10.2016 19:00
Teātra nams Jūras vārti
7.00
Viesi: dziedātāja Sofija RUBINA (Igaunija), perkusionists RICK FEDS

Ventspils teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē 28. oktobrī notiks trešais sī gada koncerts sērijā "Džems ar Ventspils bigbendu”, kurā kopā ar vietējo mūziķu kolektīvu muzicēs pazīstamā igauņu dziedātāja Sofija Rubina (Sofia Rubina) un perkusionists Rihards Fedotovs jeb Rick Feds.

Sofija Rubina ir Igaunijā labi pazīstama dziedātāja. 2009. gadā viņa studējusi prestižajā Bērklija koledžā ASV, kurā tika uzņemta Globālā džeza programmā Danilo Pereza (Danilo Perez) un Marko Pinjataro (Marco Pignataro) vadībā. Pateicoties dalībai šajā programmā Sofijai pavērās iespējas uzstāties daudzviet pasaulē, tostarp arī tādās leģendārās džeza koncertvietās kā klubs “Blue Note” Ņujorkā. Arī Eiropā Sofija ir koncertējusi daudz – konkursos “Lady Summertime”, “Sony Jazz Stage”, “Nomme Jazz” un citos pazīstamos sarīkojumos.

“Daļa manu uzstāšanos ir improvizācija. Rotaļāšanās uz skatuves man sagādā prieku un es vienmēr vēlos publiku pārsteigt,” saka pati Sofija Rubina.

Rick Feds jeb, īstajā vārdā, Rihards Fedotovs ir, iespējams, labākais šī brīža pirkstu bundzinieks pasaulē. Savos audiovizuālajos priekšnesumos viņš izmanto jaunākās tehnoloģiju sniegtās iespējas. Iepriekš neviens cits ar “Ableton PUSH” vai līdzīgām ierīcēm muzicējot nav vienlaikus kontrolējis attēlu uz kinoteātra ekrāna, gaismas, pirotehniku un strūklaku.

Savulaik apguvis klasisko perkusiju spēli, Rihards galveno uzmnību turpmāk pievērsis tieši bungām un muzicējis kopā ar tādiem mūziķiem, kā Markuss Millers (Marcus Miller), Betija Raita (Betty Wright), Kuba Gudings vecākais (Cuba Gooding Sr.) un daudziem citiem. Viņš ir arī vienīgais bundzinieks Eiropā, kurš regulāri koncertē kopā ar vadošo afro-amerikāņu gospeļu kori no Pensilvānijas ASV. Ārpus muzicēšanas Rihards ir arī viens no Mūzikas akadēmijas džeza bungu spēles nodaļas izveidotājiem, lektors “TED” konferencēs, Fulbraita stipendiāts un televīzijas šova “Riharda Fedotova radošās darbnīcas” radošais direktors.

Abu mūziķu koncertā kopā ar Ventspils bigbendu būs klausāma stilstiski dažāda mūzika, izceļot bigbenda un solistu mijiedarbību, enerģijas, enerģētikas un tehniskās iespējas. Visas četru koncertu sērijas pamatā ir ideja par muzikāli augstvērtīgiem pasākumiem Ventspilī, dodot iespēju jaunajiem mūziķiem un skaņu režisoriem pielietot zināšanas praksē, iedvesmojoties no pazīstamiem un atzītiem māksliniekiem klātienē. Tādējādi pakāpeniski tiek attīstīts jaunu, inteleģentu klausītāju loks, kuru veido arī gados jauni cilvēki, vidusskolu un augstskolu studenti. Mūziķi un organizatori ar šīs sērijas koncertiem aicina klausītājus izzināt, izprast un iemīlēt džeza mūzikas kā mākslas formas burvību, dziļumu un patiesumu.

Pārdošanā ierobežots skaits nenumurētu sēdvietu!

Vairāk informācijas: http://www.jurasvarti.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DŽEMS AR VENTSPILS BIGBENDU NR. 3 Pk 28.10.2016 19:00 Teātra nams Jūras vārti 7.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda:
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 2 stundas
Ieeja pasākumā: no plkst.18:30
Cenas:EUR 5.50 un 7.00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Karlīnes iela 40 Ventspils Latvija
Organizators
Kurzemes filharmonija SIA
Kurzemes filharmonija SIA
Karlīnes iela 40 Ventspils Ventspils