Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BELLACCORD TANZORCHESTER koncerts

Se 08.10.2016 19:00
Teātra nams Jūras vārti
6.00
Latvijas vienīgā retro orķestra "Bellaccord Tanzorchester" jaunā koncertprogramma klausītājus aicina doties vilinošā ceļojumā uz gadiem, kad kungi prata eleganti apģērbties, kad dāmām piederēja nevis viena, bet divas vai vairākas vakarkleitas, un uz gadiem, kad Brāļu Laivinieku dziesmas “Bellaccord" platēm līdzi dziedāja visa Latvija.

Koncertā skanēs divdesmito un trīsdesmito gadu izcilākā populārā mūzika nevainojamā akustiskā izpildījumā - valdzinoši valši, rotaļīgi fokstroti un kaismīgi tango, kuru starplaikos klausītājus izklaidēs humoristiski pastāsti un atjautīgi konferansjē pieteikumi.

Koncertā piedalās:

Emīls Kivlenieks, vakara vadītājs, dziedātājs, dejotājs, konferansjē
Darja Smirnova, vijole
Toms Ostrovskis, klavieres
Ginta Garūta, kontrabass
Emīls Zilberts, dziesmu instrumentācija, sitaminstrumenti
Egīls Šēfers, mākslinieciskais vadītājs, klarnete


Nedaudz par dalībniekiem:

Emīls Kivlenieks savā daudzpusībā ir ideāli piemērots sadarbībai ar Bellaccord Tanzorchester. Te viņš dzen jokus un flirtē ar dāmām, gluži kā viņa atveidotais tēls seriālā “Ugunsgrēks”, te viņš galanti dejo ar savu skatuves partneri, te iejūtas kādā no mūsu īpašo koncertizrāžu tēlu lomām. Bet visam pāri tomēr ir viņa akadēmiski skolotā, nu jau neskaitāmu operešu klausītāju iemīļotā liriskā tenora balss, kas tik brīnišķīgi iederas retro mūzikas žanrā. Šajā uzvedumā Emīla skatuves partnere būs elegantā un daiļā dejotāja Līga Kavace.
 
Orķestra ritma uzturētājs un arī brīnišķīgo dziesmu aranžējumu autors ir Emīls Zilberts. Emīls ir vīrs ar daudzām cepurēm – Valmieras teātra muzikālās daļas vadītājs, komponists, aranžētājs, arī grupas “Autobuss debesīs” sitaminstrumentālists.

Brīnumdaiļās dāmas - vijolniece Darja Smirnova un kontrabasa virtuoze Ginta Garūta no Bellaccord orķestra brīvajā laikā ar savu šarmanto spēli apbur Nacionālā Simfoniskā orķestra un Nacionālās Operas koncertu un izrāžu apmeklētājus. Ginta savas darba dienas aizvada operas orķestra sastāvā, savukārt Darju nevar nepamanīt Nacionālā simfoniskā orķestra pirmo vijoļu grupā.

Pie klavierēm – vienmēr ieturētais un šarmantais Toms Ostrovskis. Viņš savas ikdienas gaitas pavada Mūzikas akadēmijā, apmācot jaunos pianistus, lasot lekcijas un pildot dažādus administratīvus pienākumus. Docenta amats jau nopelnīts, līdz profesoram, cerams, nav vairs tālu.

Kamerizrādes idejas autors, vadītājs un visa kopā salicējs ir klarnetists Egīls Šēfers. Izsmalcinātais mūziķis lielu daļu savu koncertu spēlē ar dāņu kolēģiem Skandināvijā, Vācijā, austrumu zemēs, taču viņa sniegums klasiskās mūzikas koncertos ticis novērtēts arī Latvijā - ar Lielo Mūzikas balvu, augstāko valsts apbalvojumu mūzikā.

Vairāk informācijas: http://www.jurasvarti.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
BELLACCORD TANZORCHESTER koncerts Se 08.10.2016 19:00 Teātra nams Jūras vārti 6.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Norises vieta
Karlīnes iela 40 Ventspils Latvija
Organizators
Kurzemes filharmonija SIA
Kurzemes filharmonija SIA
Karlīnes iela 40 Ventspils Ventspils