Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Agnese Rakovska un Raimonds Pauls koncertprogrammā Es visas Tavas vienaldzības krāšu

Sv 04.12.2016 19:00
Kino Splendid Palace
25.00 - 35.00
Agneses Rakovskas audiovizuālais koncerts, kurā tiks prezentēts albums ar Raimonda Paula mūziku.

Pirmais singls, Vienaldzības, tika publicēts augusta beigās un iezīmē jaunu radošo virzību Agnese Rakovskas radošajā darbībā.

Audiovizuāls koncerts piedāvā ieskatīties albuma saturā un ved ceļojumā, kas vijas ap jau zināmām un vēl nekad nedzirdētām Raimonda Paula melodijām Agneses Rakovskas interpretācijā. Koncerts ir loģisks turpinājums 2015. gada rudenī notikušajai koncertu sērijai Neaizmirsti mani.

Albums ierakstīts sadarbībā ar producentiem Arni Račinski un Reini Klatenbergu, tādā veidā paverot jaunas iespējas strādāt ar jau dzirdētām Raimonda Paula melodijām, un piešķirt skanējumu kompozīcijām, kuras nekad nav bijušas ierakstītas. Agneses Rakovskas darbība nav iedomājama bez vizuāli ekscentriskiem tērpiem, kas speciāli šim koncertam tiek gatavoti sadarbībā ar LMA modes akadēmijas jaunajiem modes māksliniekiem. Video projekciju autors un izpildītājs -  Ivars Burtnieks, kas ir realizējis dziesmas Vienaldzības videoklipu.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Agnese Rakovska un Raimonds Pauls koncertprogrammā Es visas Tavas vienaldzības krāšu Sv 04.12.2016 19:00 Kino Splendid Palace 25.00 - 35.00
Īpašais piedāvājums:
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Siguldas ID karšu īpašniekiem piemērota 20% atlaide no Pamata cenas! Lai iegādātos biļeti ar atlaidi, koda lauciņā jāievada Siguldas ID kartes numurs.
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latvieššu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Krap Records, SIA
11. novembra krastmala 35 - 207 Rīga LV-1050 Rīga