Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VIRZĪBA UZ AUGŠU / ДВИЖЕНИЕ ВВЕРХ

Se 06.01.2018 18:00
Maskavas nams
7.50
Filmas “Virzība uz augšu” pasaules pirmizrāde  
No filmas “Leģenda № 17» veidotājiem       

Izlaišanas gads: 2017
Režisori: Antons Megerdičevs
Scenārijs: Nikolajs Kuļikovs
Producenti:,Ņikita Mihalkovs ,Leonids Vereščagins
Aktieri: Vladimirs Maškovs, Fndrejs Smoļakovs, Ivans Koļesņikovs, Sergejs Garmašs, Džons Sevedžs, Marats Bašarovs, Aleksandra Revenko, Viktorija Tolstoganova, Kuzma Saprikins, Daņiils Soldatovs .
Žanrs: drāma

Ir uzvaras, kuras maina vēstures gaitu. Gara uzvaras, valsts uzvaras, visas pasaules uzvaras. Par tādu triumfu kļuva leģendārās “trīs sekundes” - PSRS izlases uzvara basketbolā liktenīgajā 1972 gada Minhenes Olimpiādē. Pirmo reizi 36 gadu laikā tika pieveikta“neuzvaramā” ASV komanda. Neviens pat iedomāties nevarēja par to, ka tas ir iespējams – apspēlēt lieliskos, nekļūdīgos amerikāņus Olimpiskajās spēlēs! Neviens, izņemot padomju basketbolistus (krievus un gruzīnus, ukraiņus un kazāhus, baltkrievus un lietuviešus).

Kad zaudējums nozīmēja valsts sakāvi, kad vajadzēja iznākt un cīnīties sakaitētā gaisotnē notikušā terora akta dēļ, PSRS dižais  izlases treneris bija gatavs uz visu, lai tikai  palīdzētu saviem aizbildņiem sagraut amerikāņu mītu par nenogremdējamo sapņu komandu. Jo viņš zināja, ka ir izveidojis visspēcīgāko izlasi uz planētas, un pašā sākumā lika noticēt tajā savus spēlētājus, bet pēc tam visu pasauli.

Uzmanību! Filmas “Virzība uz augšu” prezentācijā  2018 gada 6 janvārī piedalīsies:  leģendārais Ivans Jevdeško – Nopelniem bagātais sporta meistars, Olimpiskais čempions, 1972 gada PSRS izlases basketbolā dalībnieks, Vladimirs Gomeļskis – televīzijas komentators, žurnālists, rakstnieks, bijušais padomju profesionālais basketbolists, kas visu savu karjeru pavadīja CASK, un Kirils Zaicevs – talantīgais Rīgas Krievu teātra aktieris, kas filmā spēlē leģendāro basketbolistu Sergeju Belovu.

No Ivana Jevdeško intervijas: - Jā, es konsultēju šo filmu. Starp citu, ar to strādāja tā pati uzņemšanas grupa, kas ar hokeja “Leģenda № 17”.  Filmu uzņēma pamatojoties uz  Sergeja Belova atmiņu  grāmatu “Virzība uz augšu”.  Gan forma, gan krosa kurpes,un pat pudeles ar ūdeni izgatavotas pēc tā laika tiešajām kopijām. Šī filma – drāma par to, kādu pressingu septiņdesmitajos gados izjuta spēlētāji un treneri no ierēdņiem un sporta bonzām. Galveno lomu – Kondrašinu – tēlo Vladimirs Maškovs.  Un tas, ka šī filma būs bumba, es esmu pilnībā pārliecināts.

Vairāk informācijas: http://www.mkdc.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
VIRZĪBA UZ AUGŠU / ДВИЖЕНИЕ ВВЕРХ Se 06.01.2018 18:00 Maskavas nams 7.50
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:40
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija