Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ŠAURĪBA / ТЕСНОТА

Se 18.11.2017 16:00
Maskavas nams
ŠAURĪBA

Kinofestivālu godalgu ieguvēja 
18+   
2017
Krievija
Drāma
Režisors: Kantemirs Balagovs
Lomās: Darja Žovner, Antons Cipins, Oļga Dragunova un citi
118 min.

1998 gads, Priekšniece Ilana – pusaugu meitene no labas ģimenes, kura visu dara otrādi. Runā pretī mātei. Strīdas ar tēvu. Labo mašīnas auto remontu darbnīcā, nenovelkot spectērpu.  Tiekas ar puisi, kurš nepatīk viņas vecākiem. Pašpuika un skaistule, viņa iet savu ceļu un alkst pēc brīvības, bet, kad mājā notiek briesmīga traģēdija, tieši Ilana izrādās vienīgā, kura ir spējīga izglābt ģimeni. Bet par kādu cenu?

Filmai ir neskaitāmas balvas no Kannām (FIPRESSI balva) līdz “Kinotavram” (Labākā debija). Kannu kritika rakstīja par jaunas teritorijas atklāšanu pasaules kino kartē  - Kabardino-Balkārijas. Bet lieta nav par to.

Aleksandra Sokurova skolniekam – pirmajam mantiniekam, kura rokraksts atšķiras no sava meistara, izdevās galvenais. Paskatīties uz mūsu dzīvi ar retu mūsdienu Krievijas kino sapratni, iejūtību, sāpēm. Pasniegt atsevišķa cilvēka neaizsargātību nesagraujamu apstākļu priekšā  “darbības vietas un laika”.

Par pašu galveno un aktuālo izrādās konflikts starp viduslaiku uzskatiem un  līstošu pāri malām jaunības visatļautību, kur mutuļo hormoni un alkas pēc dzīves  ne rīt – bet tūlīt.

Vairāk informācijas: http://www.mkdc.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ŠAURĪBA / ТЕСНОТА Se 18.11.2017 16:00 Maskavas nams
Noticis
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 15:40
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija