Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MATIĻDA / МАТИЛЬДА

Sv 26.11.2017 13:00
Maskavas nams
MATIĻDA. Pasaules pirmizrāde

2017
Krievija
Drāma, trilers
Režisors Aleksejs Učiteļs
Lomās:  Mihalina Olšanova, Lars Aidingers,  Daņila Kozlovskijs, Segejs Garmašs, Jevgeņijs Mironovs, Ingiborga Dapkunaite un citi
105 min

Pēdējais krievu imperators un balerīna, kas ir stiprinājusi krievu balets slavu. Kaisle, kas varēja izmainīt krievu vēsturi. Mīlestība, kas kļuva par leģendu

Katra cilvēka dzīvē mēdz būt  dažas dienas, kuras to var uz visiem laikiem izmainīt.  Kad notiek pats galvenais. Tu pagriezies uz mīlestības balsi un izdari izvēli.  Bet, ja impērijas valdnieks iemīlēs dejotāju, kas ar savu skaistumu noved pie neprāta... Uspenskas katedrāle, Kremlis, Hodinskas lauks, cara pilis, Mariņinskas un Lielā teātra skatuves – tur, kur pukst mūžīgās Krievijas sirds.

Scenārija izstrādē piedalījās vairāk kā 10 scenāristi, starp kuriem bija amerikāņu un franču. Tomēr rezultātā par autoru kļuva rakstnieks Aleksandrs Terehovs, kurš ir prēmijas “Lielā grāmata” un “Nacionālais bestsellers” laureāts.

Filmēšana notika Mariņinskas teātrī, kā arī Jekateriņinskas, Aleksandrovskas, Jusupova un Jelatinoostrovskas pilīs. Starp citu, filmas vajadzībām tika uzceltas Uspenskas katedrāles , Pils uz upes pontona dekorācijas un Imperators dzelzceļa sastāva vagonu interjeri.

Kostīmu radīšanai tika izlietotas 17 tonnas auduma, bet summāri tika izgatavoti 5 tūkstoši tērpu.

Amerikāņu komponista Marko Beltrami mūziku filmai ierakstīja  paplašinātais Mariņinskas teātra Simfoniskā  orķestra sastāvs  Valērija Gergijeva vadībā.

Vairāk informācijas: http://www.mkdc.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
MATIĻDA / МАТИЛЬДА Sv 26.11.2017 13:00 Maskavas nams
Izpārdots
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h45min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:40
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija