Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

FUTURE SHORTS Filmu festivāls vasaras programma / Film Festival summer program

Se 08.07.2017 21:00
5.00 - 7.00
Starptautiskais īsfilmu festivāls Future Shorts Film Festival ar vasaras programmu notiks divas dienas laikā zem atklātām debesīm radošājā kvartālā “Spīķeri”

Īsmetrāžu filmu festivāls FUTURE SHORTS Jūs priecēs ar šīs sezonas vasaras programmu - ar labākajām straptautiskajām īsfilmām. Kinofestivāla ietvaros skatītājiem būs iespēja noskatīties 9 labākas filmas vienā seansā. Šīm filmām pirmizrādes notika 2016. un 2017. gadā. Īsmetrāžas kinofestivāls FUTURE SHORTS notiks: 7. un 8.jūlijā no pulkstens 22:30 līdz 24:00. Otrā festivāla diena veltīta BAFTA īsfilmām no Lielbritānijas un Latvijas  labākājām īsmetrāžu filmām.

Izrādīšanas vieta - Rīga, Maskavas ielā 6 "Spīķeros" (industriāli radošajā kvartālā), ar apburošu skatu uz veco pilsētu. Festivāla partneri izsolē vērtīgas balvas starp skatītājiem. Tradicionāli balsošana par labāko sezonas filmu notiks uzreiz pēc kino seansa, online formātā un festivālā sociālos tīklos.

Future Shorts Film Festival 2017 vasaras programma tiek radīta oriģināla valoda ar latviešu un krievu subtitriem.

Šajā festivāla ietvaros mūsu  skatītājus un filmu veidotājus no visas pasaules vienos mīlestība pret visdažādāko žanru „īsmetrāžu”.  21. gadsimtā  īsmetrāžas kino kļuvis par plaši pieprasītu žanru, kas, gluži tāpat kā lit’rārā novele, aizrauj skatītājus ar  savu metaforiskumu  un izteiksmes lakonismu.  Future Shorts rīkotāji mums jau atlasījuši pasaules lielāko starptautisko kinofestivālu labākās īsmetrāžas filmas. Šajā reizē tiks piedāvāta1,5 stundas gara programma.

Šis pasākums prezentē  sevi kā  tradicionālo kinofestivālu modeļa alternatīvu.  Future Shorts mērķis ir  dzīvas, skatītājus vienojošas atmosfēras radīšana. „Tas, ka jauno talantu filmu demonstrēšanai mēs izvēlamies alternatīvas platības ar ierobežotu vietu skaitu, nepavisam nav nejaušība, jo atmosfēra taču ir tikpat svarīga kā pati filmu skatīšanās, pat vēl vairāk, tā ir festivāla neatņemama sastāvdaļa. Tas, kur un ar ko jūs skatāties kino, ir tikpat svarīgi kā tas, ko jūs skatāties,” stāsta kinofestivāla rīkotāja Latvijā Olga Meļņikova un SIA “CREA Promotion” valdes locekle.

Oficiālais treileris YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=p1qcl28Wb1I
Par festivālu FUTURE SHORTS - www.creapromo.com
Biļešu pārdošana -  www.bilesuserviss.lv 
Festivāla rīkotājs:  SIA "CREA Promotion";  tālr. +371 27523239; info@creapromo.com

*Future Shorts ir pasaulē lielākais īsmetrāžas mākslas festivāls, vadošais īsmetrāžas kino un animācijas distributors (izplatītājs) TV un mobilajos tīklos, kā arī īsmetrāžas darbu DVD  zīmols (leibls).  Rīgā festivāls sevi pieteicis kā ikgadējs sezonas kino pasākums, un mūsu pilsēta ieņem goda vietu Future Shorts pasaules demonstrāciju kartē.

Vairāk informācijas: http://www.creapromo.com

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pasākuma ietvaros