Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vadoņa bērnība / The Childhood of a Leader

Pk 21.10.2016 21:30
Kino Splendid Palace, Lielā zāle
The Childhood of a Leader
Vadoņa bērnība

Lielbritānija, Ungārija, Francija / 2015 / 116mins / 35mm / spēlfilma / krāsaina

Režisors BREIDIJS KORBETS, scenārija autori BREIDIJS KORBETS, MONA FASTVOLDA. Lomās TOMS SVĪTS, BERENISE BEŽO, ROBERTS PATINSONS, LIAMS KANINGEMS, STEISIJA MARTINA, komponists SKOTS VOKERS, operators LOLS KROLIJS, producenti ANTUĀNS DE KLERMONS-TONERRS, KRISS KOENS, RONS KĒRTISS, HELĒNA DANIELSONA. Kompānijas BOW AND ARROW ENTERTAINMENT, BRON CAPITAL PARTNERS, FILMTEAM

Filmas pamatā ir Žana Pola Sartra stāsts Vadoņa bērnība un Džona Faulza 1965. gada romāns Maguss. Nevainīga bērna sejas panti var slēpt nākamā sociopāta pazīmes – par to vēstī šī drosmīgā un nervus kutinošā aktiera Breidija Korbeta debija kino režijā. Kādas ģimenes privātās dzīves murgu perfekti izspēlē starptautiskās aktierspēles grandi Roberts Patinsons un Benerise Bežo (filma Mākslinieks). Darbības norisinās Pirmā pasaules kara laikā un tā izskaņā un seko līdzi jaunam amerikāņu diplomāta dēlam Francijā, kā viņš apgūst prasmes manipulēt ar pieaugušajiem. Filma par monstra tapšanu, kas velk paralēles ar fašisma pieņemšanos spēkā pēckara Eiropā. Stilistiski nevainojams tour-de-force – filma sasniedz drudžainu kulmināciju, pateicoties aizraujošajam operatora darbam un mežonīgajai mūzikai, kuru sarakstījis leģendārais stila pionieris Skots Vokers.

Filma saņēmusi vairākas godalgas 2015. gada Venēcijas un Lisabonas filmu festivālos un īpašo žūrijas balvu 2016. gada Stambulas Starptautiskajā filmu festivālā.

Vairāk informācijas: http://rigaiff.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Vadoņa bērnība / The Childhood of a Leader Pk 21.10.2016 21:30 Kino Splendid Palace, Lielā zāle
Noticis
Der zināt

Lai apmainītu Abonementa vai Ielūguma biļeti pret seansa biļeti, grozam jāpievieno vēlamais festivāla seanss, jāievada uz Abonementa / Ielūguma biļetes norādītais kods un jāiegādājas biļeti ar 0,- Eur cenu.
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Bezmaksas ieeja: līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Filmas valoda: angļu, tulkojums austiņās latviešu valodā
Filmas garums: ~1h55min
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Rīgas starptautiskais kino festivāls
Rīgas starptautiskais kino festivāls
Elizabetes iela 49 Rīga LV - 1010 Rīga