Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Klusā sirds / Stille hjerte

Se 22.10.2016 14:00
Kino Splendid Palace, Lielā zāle
Stille hjerte
Klusā sirds

Dānija / 2014 / 97 min / spēlfilma / krāsaina

Režisors BILLE AUGUSTS, scenārija autors KRISTIANS TORPS, operators DIRKS BRIELS. Lomās GITA NĒRBĪ, PAPRIKA STĒNA, DANIKA ČURČIČA, MORTENS GRUNVALDS, komponiste ANETE FOKSA, producenti MIHAELS FLEIŠERS, JESPERS MORTHORSTS, LISA BLEKA. Kompānijas SF FILM PRODUCTION, TV2 DANMARK , DET DANSKE FILMINSTITUT

Kādā paaudžu senā ģimenes namā Estere, stipra un nesatricināma pensionēta vidusskolas skolotāja, un viņas vīrs Pols, racionāls atvaļināts ārsts, gaida ierodamies viesus. Pirmā ierodas Heidija (abu valdonīgā vecākā meita) ar savu iebaidīto vīru Mihaelu un viņu īgno pusaugu dēlu Džonatanu. Ka Heidija ir īsta „tētuka meitiņa”, ir skaidri redzams pēc tā, kā viņa vēlas saņemt tēva uzmanību. Drīz mēs uzzinām, ka pirms dažiem mēnešiem ģimene ir apsolījusi Esterei, kura cieš no amiotrofās laterālās sklerozes smagā formā, palīdzēt izdarīt pašnāvību. Šķiet, visi ģimenes locekļi pēc neilgām pārdomām ir pieņēmuši viņas lēmumu. Esteres pēdējā vēlēšanās ir pavadīt vēl vienu – pēdējo – nedēļas nogali ar ģimeni viņu mājās.

2014. gadā filma ieguvusi prestižo Dānijas kinobalvu Bodil vairākās nominācijās: par labāko filmu, par labāko otrā plāna lomu (Pilū Asbekam), labāko aktrises darbu (Danikai Čurčičai) un labāko scenāriju. Bet Paprika Stēna ieguva Sudraba gliemežnīcu par labāko aktrises darbu Sansebastjānas Starptautiskajā filmu festivālā.

Vairāk informācijas: http://rigaiff.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Klusā sirds / Stille hjerte Se 22.10.2016 14:00 Kino Splendid Palace, Lielā zāle
Noticis
Der zināt

Lai apmainītu Abonementa vai Ielūguma biļeti pret seansa biļeti, grozam jāpievieno vēlamais festivāla seanss, jāievada uz Abonementa / Ielūguma biļetes norādītais kods un jāiegādājas biļeti ar 0,- Eur cenu.
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Bezmaksas ieeja: līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Filmas valoda: dāņu, tulkojums austiņās latviešu valodā
Subtitri: angļu
Filmas garums: ~1h35min
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Rīgas starptautiskais kino festivāls
Rīgas starptautiskais kino festivāls
Elizabetes iela 49 Rīga LV - 1010 Rīga