Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Kā es atmetu smēķēšanu / Pacelšanās / Gaidot jauno gadu / Degošais

Pk 21.10.2016 18:30
Kinoteātris K Suns
4.00
Kā es atmetu smēķēšanu / Как я бросил курить
Latvija /  2016 / 11 min / animācija / krāsaina

Režisors, scenārija autors, mākslinieks, producents JURĢIS KRĀSONS, operators Mārtiņš Veļa, balsis Gints Grāvelis, Sandra Kļaviņa, Laila Kirmuška, Andris Bērziņš, Santa Didžus, animatore Marina Trēde, komponists Andris Barons, kompānija KRASIVO LIMITED

Šīs filmas beigās tiks atmesta smēķēšana. Bet filmas sākumā viena skandināviete gandrīz nomira, jo Galvenais varonis lidostā aizsmēķēja cigareti.
 
 
Pacelšanās / Take-off / Подьем
Latvija / 2016 / 9 min / animācija / krāsaina

Režisore, scenārija autore, māksliniece, operatore, animatore SIGNE BIRKOVA, komponists ERNESTS ANSONS, producents JĀNIS PUTNIŅŠ, kompānija CAMERA OBSCURA

Signes Birkovas eksperimentālā animācijas filma “Pacelšanās” stāsta par kāda kovboja gaitām pilsētvidē. Vīrieša ceļojumu uz pilsētu pārtrauc brutāls spēks. Bezsamaņas stavoklī viņa apziņa tiek konfrontēta ar zemapziņu, kur, transformēts par  melnu marioneti, kovbojs izdzīvo sāpīgu pašattīrīšanās procesu.

Filmas materiālu veido 16 mm filma, kā arī neliela deva Super-8 mm kinolentes. Filmēšanā tika izmantotas kinokameras “Bolex”, “Krasnogorsk” un “Nizo”. Filmas tapšanā iesaistījās dabas materiāli – sāls, āda, pelni, zeme, dažādi fluīdi, koki, tīģeracs, uguns, māli, vasks, spalvas, muļķu zelts, kristāli, šungīts, taureņi, ragi, vistas kājas; kosmiski izspļāvieni, urbāni un pastorāli artefakti un vēl daudz kas cits no gaisa nokritis. Filmas veidošanā nav izmantoti datorefekti.

Gaidot jauno gadu
Latvija /2016 / 8 min / animācija / krāsaina

Režisors, mākslinieks un scenārija autors VLADIMIRS LEŠČOVS, animatori LĪGA SKIRMANE, VLADIMIRS LEŠČOVS, KRISTĪNE ZVIRBULE, komponists PJĒRS ĪVS DRAPO, producents VLADIMIRS LEŠČOVS, kompānija LUNOHOD

Vientuļas sētnieces vēstule nezināmajam, rakstīta Jaunā gada pirmajā dienā. Gads, kas tiek pavadīts, vērojot gadalaikus un sapņojot par Jaungada brīnumu.
 
Degošais
Latvija / 2015 / 55 min / dokumentālā filma / krāsaina

Režisors JĀNIS PUTNIŅŠ, scenārija autori JĀNIS PUTNIŅŠ, PAULS BANKOVSKIS, operators ANDREJS RUDZĀTS, komponists IVANS PAVLOVS, producenti KASPARS ROLŠTEINS, ELĪNA RODE, kompānija FILM ANGELS STUDIO

Latvijas Universitātes matemātikas students Iļja (Elijahu) Rips 20 gadu vecumā Rīgas centrā mēģināja sadedzināties. Tas bija protests pret padomju okupāciju Čehoslovākijā. Nu jau vairāk nekā 40 gadus Ripss dzīvo Izraēlā, ir ortodoksāls ebrejs un tiek uzskatīts par vienu no ievērojamākajiem un oriģinālākajiem matemātiķiem pasaulē. Tomēr arī zinātniskajā darbā viņš robežas nepazīst. Ripsa centieni atšifrēt Svētajos Rakstos apslēptus vēstījumus turpina šķelt gan zinātnisko, gan reliģisko sabiedrību.

Vairāk informācijas: http://rigaiff.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Kā es atmetu smēķēšanu / Pacelšanās / Gaidot jauno gadu / Degošais Pk 21.10.2016 18:30 Kinoteātris K Suns 4.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Lai apmainītu Abonementa vai Ielūguma biļeti pret seansa biļeti, grozam jāpievieno vēlamais festivāla seanss, jāievada uz Abonementa / Ielūguma biļetes norādītais kods un jāiegādājas biļeti ar 0,- Eur cenu.
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Bezmaksas ieeja: līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Filmas valoda: latvieššu, krievu, angļu, tulkojums austiņās latviešu valodā
Subtitri: angļu
Filmas garums: ~1h25min
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Elizabetes 83/85, Rīga Rīga Latvija
Organizators
Rīgas starptautiskais kino festivāls
Rīgas starptautiskais kino festivāls
Elizabetes iela 49 Rīga LV - 1010 Rīga