Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dārgais Hanss / Милый Ханс, дорогой Пётр

Ce 20.10.2016 21:30
Kino Splendid Palace, Lielā zāle
Dārgais Hanss / Милый Ханс, дорогой Петр
Krievija, Vācija, Lielbritānija / 2015 / 124 min / spēlfilma / krāsaina

Režisors un scenārija autors ALEKSANDRS MINDADZE, operators OĻEGS MUTU. Lomās JĀKOS DĪLS, BIRGITA MINIHMAJRA, MARKS VAŠKE, ROZA HAIRUĻINA, MARKS HOZEMANS, ANDRJUS DARJALA, ANNA SKIDANOVA, SVETLANA KOSOLAPOVA. Komponists VALĒRIJS SIVERS, producenti ALEKSANDRS MINDADZE, LIZA ANTONOVA, VALĒRIJS HARJKOVS, ANDREJS ANNENSKIS, HEINO DEKERTS, LENS BLAVATNIKS. Kompānijas PASSENGER FILM STUDIO (Krievija), MA.JA.DE. (Vācija), AI FILMS (Lielbritānija) sadarbībā ar Krievijas Kino fondu, Mitteldeutsche Medienförderung, Medienboard Berlin-Brandenburg

1941. gada pavasaris. Īsi pirms nacistiskās Vācijas iebrukuma Krievijā - laikā, kad ekonomiskā sadarbība starp abām valstīm vēl rit pilnā sparā, – vācu inženieru delegācija ar galveno varoni Hansu (Jākobs Dīls) dodas uz Padomju Savienību, lai piedalītos optisko lēcu izstrādē kādā stikla fabrikā. Gaisā jūtama kara klātbūtne, un atmosfēra ir saspringta. Kad Hansa neuzmanības dēļ eksplodē rūpnīcas krāsns, kas izraisa vairāku cilvēku nāvi, situācija kļūst vēl saspīlētāka. Dārgais Hanss ir aizraujoša vēsturiska drāma, kurā piedalās Vācijas aktiermeistarības grandi, tostarp Jākobs Dīls, Birgita Minihmajra, Marks Vaške un Marks Hozemans.

BALVAS:
Krievijas Nacionālās kinomākslas un zinātnes akadēmijas balva Zelta Ērglis par labāko scenāriju (2016) un Nika par labāko scenāriju un labāko filmu (2016), Krievijas Filmu kritiķu ģildes balva Baltais Zilonis par labāko filmu, labāko scenāriju, labāko režiju, labāko operatora darbu (Oļegam Mutu) un labāko aktiera darbu (Jākobam Dīlam) (2016).

Čikāgas filmu festivālā Blow-up filma saņēma balvas kā labākā pilnmetrāžas filma, par labāko aktiera un operatora darbu.

Vairāk informācijas: http://rigaiff.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Dārgais Hanss / Милый Ханс, дорогой Пётр Ce 20.10.2016 21:30 Kino Splendid Palace, Lielā zāle
Noticis
Der zināt

Lai apmainītu Abonementa vai Ielūguma biļeti pret seansa biļeti, grozam jāpievieno vēlamais festivāla seanss, jāievada uz Abonementa / Ielūguma biļetes norādītais kods un jāiegādājas biļeti ar 0,- Eur cenu.
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Bezmaksas ieeja: līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Filmas valoda: krievu, vācu, tulkojums austiņās latviešu valodā
Subtitri: angļu
Filmas garums: ~2h
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Rīgas starptautiskais kino festivāls
Rīgas starptautiskais kino festivāls
Elizabetes iela 49 Rīga LV - 1010 Rīga