Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TO ZVAIGŽŅU STUNDA / ИХ ЗВЁЗДНЫЙ ЧАС

Sv 24.09.2017 18:30
Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
7.00
TO ZVAIGŽŅU STUNDA
 
Their Finest
Lielbritānija, 2017, 117 min
Režisore: Lone Šērfiga
Lomās: Džemma Artertone, Bils Naī, Džeremijs Aironss, Sems Klaflins, Džeks Hjūstons, Pols Riters, Reičela Stērlinga, Ričards E. Grants, Henrijs Gudmens, Džeiks Leisijs

Filmas oriģinālvaloda: angļu

Jūsu sirdij ir jābūt no akmens un iztēlei neesošai, lai nepakļautos šim valdzinājumam un neizbaudītu šo augstākā mērā brīnišķi aizkustinošo piedzīvojumu ar britu pikantās bezkaunības devu.

“Braši saņemsimies, lai izpildītu mūsu pienākumus, un izturēsimies tā, ja Britu impērija un tās Nāciju sadraudzība būs pastāvējusi tūkstoš gadu, lai arī tad vēl ļaudis teiktu: “Tolaik bija to zvaigžņu stunda.”” Vinstons Čērčils.

Kā ar niecīgu budžetu uzņemt patriotisku filmu, lai iedvesmotu tautu un paceltu nācijas garu?

Ingredienti ir vienkārši: mazliet paplucis bonvivāns – bijušais varonis-mīlnieks drosmīga zvejnieka lomā –, amerikāņu lidotājs-skaistulis ar paklīduša vikinga ārieni, divas naivulītes, kas cīnās par viņa sirdi, un atbruņojoši romantisks stāsts, kas spēj aizkustināt vēsos britus, piespiežot viņus liet asaras kinoteātra drēgnajā pustumsā.

Bet kā savākt masu skatiem 500 000 zaldātu un kara floti mazā piepilsētas pludmalē, kur tiks uzņemta epizode ar karaspēka evakuāciju Denkerkā? Daži triki un viltības, vētra silē, daudzu tūkstošu armija nelielā piekrastes zemes pleķītī, intrigas un nodevība, asprātīga atjautība un aizrautīga mīlestība pret kino.

Ja mīlat britu kino – šī filma ir jūsu gaumē! “To zvaigžņu stunda” nešaubīgi patiks tiem, kam vairāk par asa sižeta peripetijām un asiņainām drāmām iet pie sirds īpašas gaisotnes kino. Tāds, kas ir labā nozīmē vecmodīgs, iekarojot ar patiesu vaļsirdību.

Filma eleganti pārceļ mūs uz Angliju pagājušā gadsimta vidū. Tajā griezīgi un dziļi izjusti savijas ironija uz skumjas, savukārt spožais lomu atveidotāju ansamblis izveidojis no šī kino darba ievērības cienīgu šedevru. Nenoliedzami, šīs vizuāli iespaidīgās filmas galvenā vērtība ir grandiozā aktierspēle, no kā nav iespējams atraut acis. Nav iespējams arī nejusties aktieru izstāstītā stāsta aizkustinātam.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
TO ZVAIGŽŅU STUNDA / ИХ ЗВЁЗДНЫЙ ЧАС Sv 24.09.2017 18:30 Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE 7.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Lai varētu noklausīties filmu sinhrono tulkojumu, festivāla rīkotāji lūdz skatītājus savlaicīgi parūpēties par austiņu (standarta 3,55 mm kontaktspraudnis, kā datoriem, CD atskaņotājiem) iegādi.
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h50min

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Festivālu aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga