Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

NO DZIESMAS UZ DZIESMU / ОТ ПЕСНИ К ПЕСНЕ

Ce 21.09.2017 21:00
Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
NO DZIESMAS UZ DZIESMU
Song to Song

ASV, 2017, 129 min
Režisors: Terenss Maliks
Lomās: Rūnija Mara, Raeiens Goslings, Maikls Fasbenders, Natālija Portmane, Keita Blanšeta, Vels Kilmers, Kristians Beils, Benisio del Toro, Heilija Beneta

Filmas oriģinālvaloda: Angļu

“Mēs ejam savu ceļu no dziesmas uz dziesmu, no skūpsta uz skūpstu, brīžiem palēninot, brīžiem paātrinot gaitu, pa upes gultni, ko sauc par dzīvi…”

Ostina, pilsēta Teksasas štatā, mūziķu vidē jau sen ir iemantojusi cerību apvidus slavu. Tieši no šejienes ir sākuši savu gājumu daudzi leģendāri roka izpildītāji. Katru gadu desmitiem tūkstoši jaunu talantīgu mūziķu, dzejnieku, komponistu un dziedātāju dodas turp, jo cer uz veiksmi, iepazīšanos un noderīgiem sakariem…

Šai vietā liktenis saved kopā dažādus cilvēkus. Dzenoties pēc panākumiem un patiesas mīlestības, katrs no viņiem veic savu ceļu “no dziesmas uz dziesmu”, caur kārdinājumiem un nodevībām, vecā labā rokenrola gara pavadībā.

Elēģija par nolemtu romantisku mīlestību mūzikas festivāla, roka koncertu, ballīšu pie baseina un koncertturneju dekorācijās. Divi mīlas trijstūri, kas savstarpēji pārklājas un kuru centrā ir kaislība, seksuāla apsēstība, izmisums un …cerība.

Filmā piedalās mūziķi: Like Lī, Igijs Pops, Patija Smita, kā arī grupas: Iron & Wine, Arcade Fire, The Black Keys, Florence and the Machine, Red Hot Chili Peppers.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
NO DZIESMAS UZ DZIESMU / ОТ ПЕСНИ К ПЕСНЕ Ce 21.09.2017 21:00 Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
Noticis
Der zināt

Lai varētu noklausīties filmu sinhrono tulkojumu, festivāla rīkotāji lūdz skatītājus savlaicīgi parūpēties par austiņu (standarta 3,55 mm kontaktspraudnis, kā datoriem, CD atskaņotājiem) iegādi.
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h10min

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Festivālu aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga