Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Ģitāras virtuozs LUCA STRICAGNOLI (IT)

Tr 29.11.2017 19:00
Spīķeru koncertzāle
25.00 - 28.00
«Luka Strikanjoli ir viens no interesantākajiem mūziķiem mūsdienu akustiskās ģitārspēles pasaulē. Viņš pārkāpj akustiskās ģitāras ierastās robežas, pielāgodams šo instrumentu jebkuram mūzikas žanram, sākot no popa, rokmūzikas un pazīstamām kinomelodijām un beidzot ar paša sacerējumiem.» - CandyRat records, ASV

Luka Strikanjoli ir dzimis 1991. gadā Varēzē, Itālijas ziemeļos. Jau kopš bērnības izrādīdams stipru vēlmi spēlēt ģitāru, viņš 10 gadu vecumā skolojās privātstundās. Vēlāk Luku aizvien vairāk sāka piesaistīt ģitārspēles netradicionālās tehnikas, viņš daudz eksperimentēja ar instrumentu, izmēģinot to saspēlē ar citiem. Luka Strikanjoli ātri guva panākumus un tika pamanīts. Viņš uzvarēja dažādos jauno talantu šovos, bet 22 gadu vecumā kļuva par vienu no pirmajiem jaunajiem Itālijas ģitāristiem, kuram pievērsa uzmanību pazīstamais amerikāņu ģitāru zīmols CandyCat Records.

Īsts izrāviens notika 2015. gada februārī, kad Luka laida klajā savu versiju populārajam AC/DC hītam Thunderstruck. Mēneša laikā skaņdarba skatījumu skaits Youtube sasniedza 2,5 miljonus, bet Facebook – 4 miljonus. Pasaule jauno ģitāristu burtiski apbēra ar piedāvājumiem. Tā paša gada septembrī Luka devās pirmajā koncerttūrē pa Lielbritāniju un kļuva par visvairāk apspriesto ģitāristu vispasaules ģitārspēles forumā London Acoustic Guitar Show 2015. Uzreiz tūlīt viņš saņēma aicinājumu uz otro tūri 2016. gada janvārī. 2015. gada oktobrī notika Lukas pirmā koncerttūre pa Krieviju, kur mūziķi sagaidīja pilnībā izpārdoti koncerti lielajos spēles laukumos un aicinājums uz atkārtotu turneju 2016. gada martā un novembrī. 2015. gada oktobrī CandyRat rec. iznāca Lukas Strikanjoli pirmais albums, kas nekavējoties izplatījās lielās tirāžās pa visu pasauli. 2015. gadu Luka noslēdza ar viesizrādēm Vācijā, bet 2016. gadā viņu gaida Meksika, ASV un Kanāda, viesizrāžu tūre pa Ķīnu, Skandināvija un slavenais Virtuozu festivāls (Virtuosos Festival) Reinjonas salā.

Luka apbur publiku ne vien ar spožo spēles tehniku, bet arī jauna itālieša šarmu, katru kustību, noti, vārdu vai smaidu pārvēršot neaizmirstamā šovā. Viņš ir vienīgais pasaulē, kurš spēj spēlēt vienlaikus uz divām, trim un piecām ģitārām. Luka ģitārspēlē izmanto pat kājas, ko leģendārais Stenlijs Džordans (četras Grammy nominācijas) komentējis šādi: «Luka fingerstyle žanru ir paplašinājis līdz fingerfootstyle.»

Biļetes pieejamas Biļešu servisa kasēs.

Vairāk informācijas: http://tradehub.info

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Ģitāras virtuozs LUCA STRICAGNOLI (IT) Tr 29.11.2017 19:00 Spīķeru koncertzāle 25.00 - 28.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu (ieskaitot)
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
 

Norises vieta
Organizators
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a-47 LV2160 Saulkrasti