Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Ziemassvētku piedzīvojumi Zootropolē

Pk 23.12.2016 10:30 - Se 24.12.2016 17:00
10.00 - 40.00
Ziemassvētku pasaka no izklaides studijas RomArt KIDS

Izklaides studija RomArt KIDS aicina bērnus uz tradicionālo Ziemassvētku eglīti omulīgajā viesnīcas Radisson Blu Hotel Lavija telpās. Šajā gadā mēs sagatavojām Jums jaunās spēles un pārsteigumus. Zēni un meitenes kļūs par par interaktīvas pasakas, spēles un konkursu dalībniekiem.

Protams,  ka neiztiksim arī bez Ziemassvētku dāvanām, kuras pasniegs pats Ziemassvētku vecītis,  fotogrāfijām ar pasaku varoņiem un akvagrima studijas. Bet Ziemassvētku eglītes stāsts sāksies ar nosaukumu:

Jaungada piedzīvojumi Zootopijā!

Oriģināls un interaktīvs Ziemassvētku stāsts bērniem un viņu vecākiem par Zootopijas piedzīvojumiem. Skatītājus sagaida tikšanās ar tik iemīļotiem pasaku varoņiem kā Ziemassvētku vecītis, iemīļotiem minioniem un protams Zootopijas iedzīvotājiem. Skatītājus sagaida pasaka ar šova programmas elementiem, video projekciju uz lielā ekrāna, dejas un interaktīvie konkursi.

Mēs esam pārliecināti, ka pēc izrādes , skatītāji vēl ilgi atcerēsies piedzīvojumus kopā ar pasaku varoņiem.

Vēlamies atgādināt, ka būsim priecīgi redzēt bērnus maskarādes kostīmos, lai dziļāk iejustos pasakas tēlu lomās ka arī, skatuves priekšnesuma un dāvanu dalīšanas laikā strādas profesionāls fotogrāfs, kuru darbi būs pieejami lejupielādei pēc apstrādāšanas.

Biļetes tiek pārdodas bez norādītās vietas, tāpec ka, pirms priekšnesuma sākuma mēs vienmēr cenšamies izsēdināt bērnus pirmās 3 rindās un vecākus nedaudz tālāk, viss tas tiek darīts, lai bērniem būtu viss redzams no savām vietām un viņiem būtu iespēja ātri un ērti izskriet uz skatuvi – priekšnesuma laikā norisināsies interaktīvās spēles kopā ar pasaku varoņiem.

Godātie vecāki! Nepalaidiet garām šī gada jautŗāko bērnu ballīti:

Kad: 23, 24 decembrī
Cikos: 10:30, 13:00, 15:30
Kam:  Bērniem no 3 gadiem
Kur: Viesnīca Radisson Blu Hotel Latvija pēc adreses: Rīga, Elizabetes iela 55.
Biļetes: Bilešu serviss

Informācija:
Web: www.romart.lv
E-mail: info@romart.lv
Phone: +371 26003093
Skype: RomArt.lv
Facebook: https://www.facebook.com/RomArt.KIDS

Vairāk informācijas: http://romart.lv

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pasākumi