Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VIVALDIANNO: Spoguļu pilsēta / Город зеркал

Pi 21.11.2016 20:00
Arēna Rīga
30.00 - 90.00
VIVALDIANNO. Spoguļu pilsēta
 
Klasiskā mūzika uz vienas skatuves ar laikmetīgo audiovizuālo mākslu, grandiozā trīsdimensiju koncertuzvedumā iepazīstinās ar leģendārā vijoļmeistara Antonio Vivaldi maģijas pasauli. Jaunākais Mihala Dvoraka un  Jaroslova Sveceni projekts no Čehijas  - “Vivaldianno. City of Mirror” Rīgā, koncerthallē “Arēna Rīga” būs vērojams 21. novembrī.

Baroka laika vijoļmeistara Antonio Vivaldi nemirstīgie meistardarbi atspoguļos mūsdienu civilizācijas spoguli, kuru cauri laikiem vedīs pasaules atzinību guvuši mākslinieki. Grandiozā koncertuzvedumā varēs vērot baroka laika klasiskās mūzikas, mūsdienu rokmūzikas, baleta, brazīliešu dejas, teātra un iespaidīgu multimediju vizuālizāciju simbiozi neaizmirstamā priekšnesumā.  Tas būs sirdi sildošs stāsts, par izcilā mākslinieka dzīvi, cerībām un zaudējumiem.

Koncertuzveduma solistu lomās čelliste Tina Guo no ASV un čehu vijolnieks Jaroslavs Sveceni. Abi solomākslinieki ir guvuši plašu pasaules pieredzi. Savas muzikālās karjeras laikā Tina Guo sadarbojusies ar tādiem māksliniekiem kā Karloss Santana, Pīters Gabriels, grupu “Foo Fighters” un  piedalījusies “Cirque du Soleil” viesizrādēs, savukārt Jaroslavs Sveceni noslēdzis līgumu ar “Sony Clasical”, ar saviem koncertuzvedumiem apceļojis pasauli un ieguvis Čehijas Republikas prezidenta zelta medaļu. Viņi uzstāsies kopā ar orķestri, dejas un performanču meistariem, vizualizāciju māksliniekiem, kopīgi radot trīsdimensiju ieskatu Antonio Vivaldi pasaulē.

Vairāk informācijas: http://www.vivaldianno.cz/en

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
VIVALDIANNO: Spoguļu pilsēta / Город зеркал Pi 21.11.2016 20:00 Arēna Rīga 30.00 - 90.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 4 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
Nice People Entertainment, biedrība
Nice People Entertainment, biedrība
Maskavas 68 Rīga LV-1003 Rīga