Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VIA Siņaja ptica / ВИА Синяя птица

Tr 22.11.2017 18:00
Daugavpils teātris
Pēc daudziem lūgumiem Daugavpils atgriežas
VIA «Siņaja Ptica»

 
Vienmēr populārā un vienmēr jaunā grupa “Siņaja Ptica” trumfiāli atgriežas Latvijā! Ansamblis uzstāsies Daugavpils teātrī 22.novembrī. Iepriekšējais VIA «Siņaja Ptica» koncerts aizritēja ar milzīgu skatītāju atsaucību! Nav šaubu, ansambli atcerās un pēc tā ilgojas.

Stāsta pasākuma organizatori: «Mēs uzaicinājām kolektīvu uzstāties Rīgā vēlreiz, pateicoties daudzreizējiem lūgumiem! Pēc iepiriekšējā koncerta esam saņēmusi daudz lieliskas atsauksmes un aicinājumus to atkārtot. Zāle bija pārpildīta, bet emocijas, kas tur virmoja, grūti aprakstīt. Skatītāji burtiski saplūda vienā nostaļģiskā emociju vilnī. Mīļākās dziesmas dziedāja korī. Tas patiešām bija neaizmirstams un neticami sirsnīgs vakars!».

Katra dziesma, kas skanēs koncertā ir gadiem pārbaudīts hits! «Белый теплоход», «Клён», «Так вот, какая ты», «Ты мне не снишься», «Я иду тебе на встречу», «В семь часов у Никитских ворот», «Мамина пластинка», «Юля» un daudzi citi. Ar šīm dziesmām mēs piedzimām, augām, iemīlējāmies, mainījām pasauli sev apkārt..

Jautras un skumjas, aizkustinošas un melodiskas, tās tiek līdz pašiem dvēseles dziļumiem tāpat kā 30 gadus atpakaļ.

Pēc radošās darbības pārtraukuma, ansamblis no jauna atdzima pateicoties grupas bundziniekam Aleksandram Komarovam, un veiksmīgi turpināja savu koncertdarbību. Laika posmā no 2001. gada līdz šim brīdim, kolektīvs aktīvi veic koncerttūres gan Krievijā, gan ārpus tās robežām. Grupā «Siņaja ptica» dzied gan dalībnieki no grupas «zelta sastāva», gan jauni un talantīgi izpildītāji.

Tiekamies koncertā un izbaudīsim šo neatkārtojamo atmosfēru.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
VIA Siņaja ptica / ВИА Синяя птица Tr 22.11.2017 18:00 Daugavpils teātris
Noticis
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
 

Norises vieta
Rīgas iela 22a Daugavpils Latvija
Organizators
Alintana SIA
Zīļu iela 9 LV5418 Daugavpils