Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Todes - Allas Duhovas balets. Jubilejas koncerts / Todes - балет Аллы Духовой. Юбилейный концерт

Se 19.08.2017 19:00
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
20.00 - 50.00
Jūrmalā notiks Allas Duhovas deju teātra TODES jubilejas koncerts!

 

Uzmanību! Ir parādījušās biļetes uz Allas Duhovas TODES baleta jubilejas koncertu Dzintaru koncertzāles restorānā! Vietas pie galdiņiem var iegādāties par cenu no 180 līdz 500. Šī cena attiecas uz visu galdiņu. Galdiņa biļete nodrošina ieeju pasākumā visiem sēdošajiem pie galda kopā! Vietu skaits ir ierobežots!

Deju teātris Todes svin savu 30 gadu jubileju Latvijā, kolektīva pastāvīgās vadītājas Allas Duhovas dzimtenē. Todes Jūrmalā prezentēs kārtējo deju triumfu – Lielo jubilejas koncertu. Skatītāji redzēs visas kolektīvas vēstures labāko deju numuru sakopojumu, kā arī pilnīgi jaunus iestudējumus. Spilgtā un burvīgā izrāde, kurai nav analogu, notiks 19.augustā koncertzālē „Dzintari”.

Daudzi jau sen zina, ka Todes uzstāšanās – tas vienmēr ir spilgts un dinamisks šovs, kas līdz ar pirmajām sekundēm aizrauj skatītāju. Todes vēsture sākās tieši Latvijā. Kā saka pati Duhova, viņas dzimtenē (Alla dzimusi Permas autonomā apgabala Kosa Komi ciemā. Pēc gada viņas ģimene pārcēlās uz Rīgu). Todes kolektīvs veicis iespaidīgu ceļu – no ielu dejām Rīgā līdz pasaules skatuvēm.

Visā Todes uzstāšanās laikā nav iespējams atraut acis no skatuves. Viss notiekošais pilnībā „pārņem” skatītāju, uzstāšanās beigās rodas iespaids, ka šovs ildzis tikai dažas sekundes. Patiesībā – tās ir divas stundas nevainojamas gaumes un neatdarināmas meistarības.

Šobrīd Todes ir viens no vispieprasītākajiem deju kolektīviem. Viņu izrādes – nepārtraukta visspēcīgāko iespaidu kaskāde. Tās ir neiedomājami skaistas un sarežģītas uzstāšanās, no kurām burtiski aizraujas elpa! Šķiet mūsu gadsimtā ir grūti noticēt, ka skatītāju var vēl ar kaut ko pārsteigt, pārcelt viņu eiforijas pasaulē, pārsteigt ar neredzēto. Bet tas ir iespējams. Un pat nav jājautā, kāds ir noslēpums. Tāda jau sen vairs nav, jo atbilde ir acīmredzama: Allas Duhovas un viņas mākslinieku talants.

Teātra aktieri uz skatuves rāda neiespējamo: papildus iluzionistu nanotehnoloģijām dejotāji elementu izpildes laikā gluži kā karājas gaisā. Viņi planē kosmosā, nolaižas okeāna dzelmē, ceļo laikā, pateicoties pašiem pēdējiem gaismas risinājumiem. Todes sinhronums uz skatuves liek sirdij sisties vienā taktī ar viņu kustībām. Tas ir ne tikai mūsdienu, tas ir nākotnes līmenis.

Alla Duhova un viņas dejotāji, kas atzīti par vieniem no labākajiem pasaulē, iegremdē skatītāju pasaules kultūras dzīlēs, liekot viņam smieties, sajūsmināties un aizdomāties.

Svarīga loma ir arī muzikālajam pavadījumam. Uzmanība veltīta absolūti katram sīkumam, tāpēc pēc Todes uzstāšanās pat visskeptiskākais skatītājs ilgu laiku atradīsies tās iespaidā.

Ar Allas Duhovas baleta Todes māksliniekiem jūs pārdzīvosiet iegremdēšanos citās kultūrās, smiesieties, būsiet sajūsmā, aizdomāsieties un sastingsiet, numuros atpazīsiet savas jūtas un kaislības, savu dzīvi...

Jūs gaida neticami skaists un enerģētisks deju šovs!
Biļetes pārdošanā visās Biļešu servisa  kasēs!
Tikai līdz decembra beigām visām biļetēm 20% atlaide
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Todes - Allas Duhovas balets. Jubilejas koncerts / Todes - балет Аллы Духовой. Юбилейный концерт Se 19.08.2017 19:00 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 20.00 - 50.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Biļešu pamata cenas pirms atlaides no 20,- līdz 75,- Eur

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
Grupa L, SIA
Maskavas iela 450 LV - 1063 Rīga