Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TANCI / ТАНЦЫ - Sezonu cīņa

Sv 27.11.2016 19:00
Arēna Rīga
20.00 - 70.00
Šova “DEJAS. Sezonu cīņa” TNT kanālā lielais dalībnieku koncerts Rīgā

27. novembrī uz “Arēna Rīga” skatuves sastapsies labākie paša vērienīgākā Krievijas deju projekta “DEJAS” TNT kanālā divu sezonu dejotāji un parādīs Latvijas skatītājiem grandiozu deju šova programmu.


Televīzijas projekta “DEJAS. Sezonu cīņa” dalībnieku viesizrāžu tūrē Jūs gaida vēl vairāk negaidītu duetu, jaunu deju pārtapšanu, kā arī drosmīgas improvizācijas, smaidi un patiesas jūtas. Vaigu vaigā vienā deju laukumā sastapsies labākie no labākajiem – skatītāju iemīļotie projekta finālisti: Maksims Ņesterovičs (šova “DEJAS. Sezonu cīņa” otrās sezonas uzvarētājs), Ņikita Orlovs, Vitālijs Savčenko, Anna Tihaja, Antons Panufņiks, Jeļena Galolvaņa, Oļegs Kļevakins, Mitja Stajevs, Ivans Možaikins, Jūlija Nikolajeva, Juliana Buhoļca, Sņežana Krjukova un māsas Mihaiļecas.

Šova producenti uzsver, ka projekta “DEJAS” ideja ir maksimāli vienkārša – dot iespēju jauniem un harizmātiskiem dejotājiem pieteikt savu talantu uz lielās skatuves, kā arī veicināt dejas kā dzīves stila popularitāti starp visas pasaules iedzīvotājiem.

Noslīpēta horeogrāfija, plastikas meistarība, breika deju, tango, hip-hopa stilu un klasikas difūzija – tas viss 27. novembrī gaida izlutinātos Latvijas skatītājus “Arēnā Rīga” pasakainajā viesizrāžu šovā “DEJAS. Sezonu cīņa”.

Saite uz fotogrāfijām - https://failiem.lv/u/vwy6855n
Visas fotogrāfijas - no ComedyClubProduction

Par televīzijas šovu “DEJAS” TNT kanālā:
Televīzijas šovs “DEJAS” startēja kanālā TNT. 2015. gadā noslēdzās šova otrā sezona, kurā uzvarēja Maksims Ņesterovičs. Šā gada martā notika šova “DEJAS. Sezonu cīņa” pirmizrāde. Dalībnieki cīnījās par labākā Krievijas dejotāja titulu un galveno balvu 3 000 000 rubļu apmērā. Pēc balsojuma rezultātiem labākā no labākajiem goda nosaukumu ieguva Antons Panufņiks. Bet kamēr Cīņas dalībnieki ir viesizrāžu tūrē, kanālā TNT ir startējusi šova “DEJAS” trešā sezona.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
TANCI / ТАНЦЫ - Sezonu cīņa Sv 27.11.2016 19:00 Arēna Rīga 20.00 - 70.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 4 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atseviššķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
75 PRODUCTION, SIA
75 PRODUCTION, SIA
Lielirbes iela 11-48 Rīga LV-1046 Rīga