Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Smilšu koncertšovs TITĀNIKS / Песочно-инструментальное шоу ТИТАНИК

Se 21.10.2017 19:00
Kino Splendid Palace
15.00 - 28.00
Pirmizrāde Rīgā un Latvijā – šovs “TITĀNIKS!”

Romantisks smilšu koncerts “Titāniks” – mīlestības stāsts, kuru reālā laikā uzzīmēs speciāli jums. Stīgu kvartets Sinfonietta Riga un māksliniece Tatiana Gavrilenko piedāvā dzīvu smilšu instrumentālo šovu!

Vēlaties atstāt iespaidu jums dārga cilvēka acīs un uzdāvināt sev īpašu vakaru?
Tad steidzieties pēc biļetēm!

Smilšu šova “Titāniks” Eiropas viesizrādes sākas ar lielo pirmizrādi Rīgā, 21.oktobrī! Mīlas sāga, noti pēc nots reproducēta pa oskarotās ”Džeimsa Kemerona filmas “Titāniks” pēdām, ļaus jums izdzīvot vienu no pašām šokējošākajām pagātnes lappusēm. Smilšu gleznas māksliniece rada tieši šova laikā, bet dzīvā mūzika piešķirs dziļumu jau tā pārsteidzošajam stāstam.

Koncertšovs pirmoreiz notiks visizsmalcinātākajā zālē Rīgā – Splendid Palace.

Senās zāles atmosfērā, pazīstamu melodiju pavadījumā jūs viegli kļūsiet par dižā mīlas stāsta un atvadu daļu. Kvarteta virtuozi spēlēs uz jūsu jūtu notīm, atdzīvinot pašus smalkākos pārdzīvojumus. Mīlestība, kuru tik viegli ir pazaudēt, sapnis, kas jūsu acu priekšā sabirst simtos smilšu graudiņu, atvadas uz veselu mūžību un cerība, kas dzīvo līdz pēdējam elpas vilcienam.

“Titānika” stāsts – notikums, kas skāra gandrīz vai ikkatru likteni visā pasaulē.

Kopā ar mākslinieci sinerģijā ar izsmalcinātu klasisko mūziku jūs kāpsiet uz sapņu kuģa trapa un skriesiet pa šīs peldošās pilsētas klājiem.

Jums būs tā pati pirmā tikšanās, pirmais roku pieskāriens un pirmais skūpsts, jūs stāvēsiet uz pašas cauri naktij traucošā kuģa malas. Sirdij pamirstot un matiem saltajā vējā plīvojot satiksiet pirmo atzīšanos mīlestībā…

Šovs tiek dublēts augstā izšķirtspējā uz lielā ekrāna, jūs nepalaidīsiet garām nevienu detaļu. Specefekti palīdzēs pilnībā iegrimt jutekliskajā un pārdrošajā, maigajā un neparedzamajā darbībā, kurai nav analogu. Zālē ir ierobežots vietu skaits viesiem, pasteidzieties iegādāties biļetes!

Galvenajās lomās:
Tatiana Gavrilenko: Smilšu šova meistare, kura jau iekarojusi vairāk kā 10 Eiropas valstis; strādājusi ar studiju “Kvartal 95”, starptautiskā festivāla “From waste to art” dalībniece. Burvīgā Ziemassvētku stāsta par Vecrīgu autore - https://www.youtube.com/watch?v=YCIIlNu7IaU

"Šis ir stāsts par jūtu vērtīgumu, par to, cik krasi liktenis var pagriezt savu stūri. Un mēs varam tikai mīlēt ar katru dvēseles daļiņu, katru minūti, novērtēt un saudzēt tos, kas ir mums blakus…”

Eiropas koncertzāļu mīluļi, rīdzinieki STĪGU KVARTETS Sinfonietta Rīga: uzstājušies Polijā, Lietuvā, Igaunijā un Portugālē. 2014.gadā Grammy balvu ieguvušā albuma "Adam's Lament" zvaigznes.

Skanēs Čaikovska, Šūberta, Rahmaņinova, Erika Sati un citu diženu komponistu skaņdarbi.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Smilšu koncertšovs TITĀNIKS / Песочно-инструментальное шоу ТИТАНИК Se 21.10.2017 19:00 Kino Splendid Palace 15.00 - 28.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Līdz 21.oktobrim biļetēm no 30 EUR - 35 EUR piemērota 20% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:40
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Kravchenko Tetiana
Matīsa iela 41-13 LV-1009 Rīga