Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

SLAVA / СЛАВА

Ce 02.03.2017 19:00
Daugavpils Kultūras pils
15.00 - 30.00
2. martā uz Kulturas pils skatuves ar lielo solo koncertu uzstāsies viena no spilgtākajām un harizmātiskākajām Krievijas estrādes dziedātājām – SLAVA.

Gara brunete ar caururbjošām acīm, ironiska un uzkrītoša, viņa vienmēr saglabā savu “es”, un tieši par šo tēla nemainīgumu viņu tik ļoti mīl klausītāji. Jau sperot pirmo soli uz skatuves, viņa savaldzina zāli. Viņas daiļradi tautā dēvē par “skarbo sieviešu romantiku”. Skatītāji ciena tiešumu un atklātību, kādā viņa ar tiem sarunājas – gluži kā ar tuviem draugiem. Viņa neko neslēpj ne dziesmu tekstos, ne dialogā ar publiku. Slavu mīl gan viņas burvīguma, gan lieliskās humora izjūtas dēļ.

Katra viņas dziesma ir atklājums. Vissvarīgākie vārdi un skaistākās melodijas atrod ceļu uz klausītāju sirdīm katrā dziedātājas uzstāšanās reizē. Katrā kompozīcijā jūtams šīs brīnišķīgās meitenes spēcīgais raksturs. “Одиночество”, “Расскажи мне мама”, “Люблю и ненавижу” – šīs un daudzas citas iemīļotas dziesmas izskanēs Slavas koncertā.

Šobrīd Slavas kontā ir četri pilnformāta albumi, ap divdesmit veiksmīgu videoklipu, liels daudzums hitu, kā arī virkne apbalvojumu un prēmiju, tai skaitā “Zelta gramofons”, “Gada dziesma”, “2015. gada šansons”, “MUZ-TV”, “RU.TV”, “MTV Russia” un “RUSSIAN MUSIC BOX” balvas. Bez tam dziedātāja filmējas kino un ieskaņo lomas animācijas projektos.
Īpaša, vienmēr atpazīstama balss, neparastas sarunas ar skatītājiem, jaunas dziesmas un jau iemīļoti hiti, silta atmosfēra un negaidīti pārsteigumi – tas viss gaida jūs kolorītās dziedātājas Slavas koncertā 2.martā !
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
SLAVA / СЛАВА Ce 02.03.2017 19:00 Daugavpils Kultūras pils 15.00 - 30.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
 

Norises vieta
Smilšu iela 92 Daugavpils Latvija
Organizators
Alintana SIA
Zīļu iela 9 Daugavpils LV5418 Daugavpils