Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Olga Pīrāgs. Jubilejas koncerts / Ольга Пирагс. Юбилейный концерт

Pk 21.04.2017 19:00
Rīgas Kongresu nams
Olgas Pīrāgs jubilejas koncerts!
 
Koncerta laikā skanēs džeza mūzika, estrādes dziesmas un romances. Svinīgajā programmā piedalīsies Olgas Pīrāgs draugi un ciemiņi.Latvijas dziedātājai par godu norisināsies jubilejas koncerts - liels un unikāls pasākums Latvijas kultūras dzīvē!

Bieži vien Olgu Pīrāgs salīdzina ar Ellu Ficdžeraldu. Dziedātājas dziļā balss ir pilna ar unikālām nokrāsām un virstoņiem, kuri atrod ceļu līdz klausītāja sirdij un paliek tajā uz mūžu. Olga dzīvo kā dzied un dzied kā elpo! Dziedātājas slava ir skaļa un gadiem saglabāta.

Olga agrāk strādājusi Latvijas Radio, uzstājusies uz vienas skatuves ar slaveniem estrādes  māksliniekiem - Allu Pugačovu, Sofiju Rotaru, Aleksandru Serovu, Valēriju Ļeontjevu, Larisu Dolinu, Žoržu Siksna , Viktoru Lapčenoku, Arni Līcīti.

Olgas pirmā muzikālā uzvara notika 1981. gadā jauno dziedātāju konkursā Latvijā, pēc tam konkursā Dnepropetrovskā, kurā viņa dalīja otro vietu ar Tamāru Gverdciteli. 1979-85.gados Olga bija estrādes mūzikas orķestra soliste, kuru vadīja Raimonds Pauls, Alnis Zaķis un Gunārs Rozenbergs. Olga pārstāvēja Latvijas kultūru arī uz prestižām Maskavas skatuvēm – koncertzālē „Rossija”, Estrādes teātrī un citur. 1983.gadā Olga PĪrāgs Mosfilmas studijā ierakstīja divas dziesmas kinofilmai „Mēs no džeza” (režisors Karens Šahnazarovs) - „Vecās klavieres” un „Paldies Tev,  mūzika!” (komponists Marks Minkovs), kuras turpmāk kļuva ļoti populāras.

Kopš 2002. gada Olga organizē populāro ikgadējo bērnu labdarības Ziemassvētku dziesmu festivālu "Ziemassvētki Visumā".
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Olga Pīrāgs. Jubilejas koncerts / Ольга Пирагс. Юбилейный концерт Pk 21.04.2017 19:00 Rīgas Kongresu nams
Noticis
Der zināt

Vietas balkona 1.rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
Devro SIA
Devro SIA
Lidoņu iela 12B-2 LV-1055 Rīga