Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

NYUSHA / НЮША

Sv 23.10.2016 18:30
Daugavpils Olimpiskais Centrs
Lielais solo koncerts ar šovbaleta, rakstnieces un kompozitores Njushas dalību Daugavpilī 23.oktobrī 18:30 Daugavpils Olimpiskajā centrā

Njusha ir sasniegusi krievijas muzikālā Olimpa slavas griestus un ir pārliecinoši tur iekārtojusies.

Ir kļuvusi par daudzu prēmiju laureāti, starp kurām ir apbalvojumi "Zolotoj grammafon", "Pesnja goda", Muz-TV, RU.TV, MTV Europe Music Awards un ZD-Awards.

Neskatoties uz daudzajām muzikālajām prēmijām un augstajām vietām visās iespējamās hītu parādēs par savu galveno balvu Njusha uzskata tās laimīgās cilvēku sejas, kuras viņa redz savos koncertos:"Tātad, to visu es daru ne velti!"

Jau šobrīd risinās sagatavošanās darbi pirms ilgi gaidītā jaunā dziedātājas šova, kurā klausītājus gaida svaigas un interesantas idejas scenārijā un traka enerğija. Mūsdienu tehnoloğijas ļauj nepiegružot skatuvi ar dekorācijām,bet radīt īstu vēsturi ar videoinstalāciju un gaismas efektu palīdzību.Pats svarīgākais dziedātājas lūgums, lai skatītājs varētu atpazīt sevi dziesmās,justu līdzi emocijām un lai pēc koncerta noslēguma pamet zāli laimīgs. Paralēli scenogrāfijas izstrādei, Njusha ieraksta albumu, kura daļu dziesmas tiks izpildītas viņas jaunajā šovā.

Viena no dziedātājas koncertu tūrēm ar neiedomājami lieliem panākumiem ir norisinājusies vairāk kā 50 Krievijas pilsētās! Pēc daudzu fanu un pielūdzēju prasībām vairākās pilsētās tika pieņemts lēmums organizēt vairākus papilkoncertus. "Njusha: na bis!"

Pats galvenais, ka māksliniece ar savu profesionalitāti, atklātību ir iekarojusi skatītāju sirdis!

Jūs dzirdēsiet dziedātājas Njushas super - hītus un, protams, jaunās dziesmas, kuras skanēs un tiks izpildītas pirmo reizi!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
NYUSHA / НЮША Sv 23.10.2016 18:30 Daugavpils Olimpiskais Centrs
Atmaksa
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 4 gadu vecumam, neaizņemot atseviššķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30

Norises vieta
Organizators
TPC Events, SIA
Ozolciema iela 12 k-3 -133 Rīga LV1058 Rīga