Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

NARGIZ / НАРГИЗ

Pk 23.09.2016 23:59 - Se 24.09.2016 01:00
Concert Hall Studio 69
Radio SWH+ 105.7 un ROYAL CASINO SPA & HOTEL RESORT piedāvā:
NARGIZ/НАРГИЗ
Piektdien, 23.septembrī plkst. 23:59 (ieeja no 22:00)Concert Hall Studio69

Spilgtā un neordinārā Nargiza Zakirova ar programmu "Dejas uz sasistiem stikliem". Maksima Fadejeva producentu centrs gadu atpakaļ iepazīstināja ar savu jaunu projektu, ar televīzijas šova "Golos" spožāko dalībnieci un finālisti.

Nargiza Zakirova ir dzimusi Taškentā slavenā mūziķu ģimenē.Vairāk kā 20 gadus atpakaļ Nargiza aizbrauca uz ASV, kur ierakstīja vairākus albumus etniskā, rok un tautas-rock stilā. Taču visus šos gadus dziedātāja sapņoja uzstāties krievvalodīgai publikai un 2013.gadā atbrauca uz Krieviju, lai piedalītos televīzijas projektā "Golos". Viņas pirmā uzstāšanās uz skatuves "aklas klausīšanās" etapā ar leģendārās grupas Scorpions dziesmu "Still Loving You"  burtiski uzspridzināja internetu, savācot vairāk nekā miljons apmeklētāju dienā. Grupas Scorpions dibinātājs Rudolfs Šenkers tika pārsteigts ar izpildījumu un izvietoja šo video savā blogā. Nargizas neticami spēcīgā balss un satriecošā  enerģētika nepalikusi neievērota arī Krievijas estrādes korifejiem: Alla Pugačova atbalsta dziedātāju radošā ceļā. Iekarojot publiku ar savu valdzinājumu, sirsnību, daudzpusību un, protams, spilgtām vokālajām dotībām, Nargiza Zakirova pelnīti ieguva titulu "Šova Golos karaliene." 2013.gadā pēc prēmijas "Zvukovaja dorožka" MK versijas Nargiza atzīta par "Gada Pārrāvumu".

2014.gada jūlijā dziedātāja  ieguvusi «Grand Prix» starptautiskajā konkursā «Baltās naktis» Sanktpēterburgā. 2015.gadā Nargiza saņēma apbalvojumu nominācijā "Labākais rok-projekts" Krievu Muzikālas Prēmijas televīzijas kanālā RU TV.

Viss šajā izpildītājā runā par iekšēju brīvību un ekscentriskumu.  Viņas balss dziļums un spēks apburt. Viņas talanta spēku nav iespējams pārvērtēt. Nargiza Zakirova  - dziedātāja ārpus jebkura žanra, izpildītāja, kas lauž stereotipus un dažādas klišejas.

Uz doto brīdi Nargiza ir viena no īpaši pieprasītākajiem māksliniekiem: biļetes uz viņas šovu izpērk dažu dienu laikā, bet klausītāju auditorija strauji aug.

Dažādu mūzikas stilu mīļotāji var patiešām baudīt īstu talantu, Nargiz rada īpašu burves atmosfēru, ko būs iespējams just pavisam drīz!

Informācija un rezervācija: 67506030
Vairāk informācijas: http://info.studio69.lv

Video:
https://youtu.be/Mx4Sw-ClFeg
https://youtu.be/KouEZWqY45o
https://youtu.be/9dRFhVgEtCw
https://youtu.be/vT3POkw57W4
https://youtu.be/XmNZxCvOqpo
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
NARGIZ / НАРГИЗ Pk 23.09.2016 23:59 Concert Hall Studio 69
Noticis
Der zināt


Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h
 

Norises vieta
Brīvības iela 96 Rīga Latvija
Organizators
Tērbatas sēta SIA
Imantas 2. līnija 19 Rīga LV1083 Rīga