Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Maša un Lācis / Маша и Медведь

Ot 20.12.2016 18:00
Daugavpils Kultūras pils
10.00 - 15.00
Aģentūra "AZ EVENTS" aicina Jūs uz bērnu izrādi „Maša un Lācis”, kura ir veidota pēc megapopulārā multseriāla  motīviem ar cilvēka auguma leļļu dalību, Jaungada svētku tūres ietvaros. Daugavpili sagaida jauns un krāšņs šovs "Mašas un Lāča Jaungada piedzīvojumi", par kura dalībniekiem kļūs arī Jūsu bērni.

Izrāde pēc visu iecienītā multseriāla „Maša un Lācis” motīviem ir spilgts un aizraujošs priekšnesums visai ģimenei. Tas ir neticams šovs ar oriģinālām dekorācijām un košu video pavadījumu. Jūs sagaida triki, pārsteigumi, daudz dziesmu un mūzikas, prieks un jautrība!

Bērni varēs izbaudīt saskarsmi ar izrādes varoņiem, jo aktieri atradīsies arī skatītāju zālē un metīs no skatuves gaisa bumbas. Jūs nebūsiet no malas vērotāji, bet aktīvi piedalīsieties teatralizētā uzvedumā, Jūs kļūsiet par pasakas varoni, un Jums blakus būs iemīļotie personāži! Un ticiet mums, būs interesanti ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Sajūsma ir garantēta! Jūs pārliecināsieties, ka brīnumi mēdz notikt, galvenais tiem ticēt!

Pasaku varoņi pārvērtīs Jaunā 2017. gada sagaidīšanu īstos ģimenes svētkos! Lielākais Jaungada šovs ilgi paliks Jums un Jūsu bērnam atmiņā ar spilgtām emocijām, fotogrāfijām un, protams, projekta dalībnieku sarūpētājiem pārsteigumiem.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Maša un Lācis / Маша и Медведь Ot 20.12.2016 18:00 Daugavpils Kultūras pils 10.00 - 15.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 4 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Smilšu iela 92 Daugavpils Latvija
Organizators
AZ Events, SIA
Oficieru iela 4-34 Daugavpils LV5401 Daugavpils