Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Leģendārās grupas Samocveti / Самоцветы koncerts

Pi 30.10.2017 19:00
Rīgas Kongresu nams
10.00 - 30.00
Vokāli instrumentālais ansamblis “Samocveti”, ko 1971. gadā dibināja P. I. Čaikovska Maskavas konservatorijas absolvents Jurijs Maļikovs, ātri iekarojot popularitāti, atzinību un mīlestību visā Savienībā, kļuva par īstu “tautas kolektīvu”, pateicoties radītajiem darbiem, piemēram, “Mana adrese – Padomju Savienība”( «Мой адрес – Советский Союз») , “Pie ciemata Krjukova” ( «У деревни Крюково» ) , “Priekšā visa dzīve” ( «Вся жизнь впереди» ) , “Baguļnik” ( «Багульник» )   , “Tur, aiz mākoņiem” ( «Там, за облаками» )  , “Bamovas valsis”  («Бамовский вальс» )  , “Viss, kas man ir dzīvē” ( «Все, что в жизни есть у меня» ) un daudziem citiem darbiem.  90-to gadu vidū Jurijs Maļikovs nolēma nosvinēt 25 gadu jubileju kopš VIA “Samocveti” dibināšanas, uzaicinot daudzus ansambļa dalībniekus un draugus-māksliniekus uz televīzijas raidījumu “Zelta Šlāgeris”. Negaidītie šī raidījuma panākumi deva impulsu koncertprogrammu atjaunošanai. Rezultātā ansambļa solisti atkārtoti sāka veiksmīgi koncertēt.

Izveidotā koncertprogramma organiski apvieno neparasti maigu slaveno “Samocvetu” hītu traktējumu ar spilgtiem Jeļenas Presņikovas, Aleksandra Ņefedova, Oļega Sļepcova vokāliem un aktiermākslas darbiem, un talantīgiem Georgija Vlasenko aranžējumiem. Tostarp grupa turpināja darbu pie jauniem darbiem, radot dažas kompozīcijas labākajās žanra tradīcijās, piemēram, “Pagājušā gada acis”, “Regtaim uz Titānika”, “Ziemassvētku sniegs”, kur ir liels Vladimira Pētera dēla Presņikova nopelns.

Kolektīva dziesmu saraksts pastāvīgi papildinās ar hītiem un duetiem ne tikai ar Krievijas, bet arī ar ārzemju estrādes ar zvaigznēm. Tā repertuārā parādījās daudzveidīgā sadarbība ar Boni M un slavenā dziesma ar Tomiju Espozito “Kalimba de luna”. Ierakstīti tādi retro hīti, kā Argo, Cilvēki satiekas, Dzeltenās lapas, Piemaskava, Labās pazīmes. Pateicoties brīnišķīgajam VIA “Samocveti” vokālam, tie ieguva jaunu skanējumu neatkārtojamā kombinācijā ar visiem zināmajiem šlāgeriem.

Grupa “Samocveti” ir:
Jeļena Presņikova – Krievijas nopelniem bagātā aktrise. No 1975. gada līdz šim brīdim – kolektīva soliste.
Aleksandrs Ņefedovs – 1980. gadā kā vokālists ieradās “Samocvetos” no VIA “Pojut gitari”, spēlē ritma ģitāru un sitaminstrumentus.

Oļegs Sļepcovs – “Samocvetos” kopš 1981. gada. Ar lieliskām muzikālajām spējām (absolvējis P. I. Čaikovska Maskavas konservatorijas Mūzikas skolu ), ir lielisks šovmenis, apvienojot vokālo un horeogrāfisko meistarību, demonstrējot spilgtus skatuves tēlus.

Georgijs Vlasenko – Harkovas konservatorijas koru diriģēšanas klases absolvents. Darbojies dažādos populāros PSSR estrādes kolektīvos, t.sk. Stasa Namina grupā, kā pazīstamā izpildītāja Mihaila Muromova ansambļa muzikālais vadītājs u.c. Aktīvi piedalās visos grupas aranžējumos, spēle taustiņinstrumentus, ir lielisks repetitors.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Leģendārās grupas Samocveti / Самоцветы koncerts Pi 30.10.2017 19:00 Rīgas Kongresu nams 10.00 - 30.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Vietas balkona 1.rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu (ieskaitot)
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
MAKETIKA, SIA
Aizkraukles iela 21 LV-1006 Rīga