Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Koncerts Jaunās Pasaules Ritmi

Pk 02.06.2017 19:00
Lielā Ģilde
20.00 - 25.00
Mēs dzīvojam mūsdienu megapolises ritmā – trakulīgi un ambiciozi. Un katru gadu sapņojam uz dažām dienām izmainīt pilsētas pulsu uz sniegbaltās piekrastes ritmu – laisko un saviļņojošo, iegremdēties tvīkstošā bassanovā un aizraujošā Latin jazz.

Mēs sajūsmināmies par Holivudas stilīgajiem ritmiem, kur katra detaļa caurvīta ar smalku džezu,  bet izsmalcinātais blūzs un elegantais soul ir tik pat pierasti, kā augstās modes tērpi. Bet reizēm pieķeram sevi pie domas, ka dvēsele pieprasa trakulīgus Brazīlijas karnevāla ritmus ar tās aizraujošo latīnisko un eksotisko sambu.

«Jaunās Pasaules Ritmi” -   televīzijas projekta “Golos” galvenā diriģenta Maestro Sergeja Žiļina un “Fonograf – Džaz - Bend” jaunā programma.  Šodien praktiski neviens televīzijas mega projekts netiek uzvests bez viņu līdzdalības. Ar viņiem sadarbojas desmitiem zvaigžņu, un visi projekti atšķiras ar neiedomājamu daudzveidību un oriģinalitāti.

Slavenais džezmenis, komponists un pianists Sergejš Žiļins,  leģendārā Fonograf Džaz Bend  frontmens,  sniegs  rīdziniekiem jauno programmu.   Šis kolektīvs izpilda visdažādāko mūziku, eksperimentē ar tādiem stiliem, kā džezs, sauls. Fanks, roken-rols un fjužns. Viņu mūzika ir pārsteidzoši kreatīva un patīkama klausītājam, visi instrumenti skan maigi dziļā unisonā.

Jums būs unikāla iespēja iegūt neiedomājamu draivu no  labākā džeza kolektīva Maestro Žiļina vadībā un divu tās solistu – Mariannas Savoi un Irinas Bratis  uzstāšanās – kā simbolisks Jaunās Pasaules divu kontinentu iemiesojums. Mariannas  īstenais  latiņ - amerikāņu temperaments un Irinas izsmalcinātais vokāls no pirmās minūtes pārcels jūs aiz okeāna un katrs jūsu pulsa sitiens noteikti saskanēs ar “Jaunās Pasaules Ritmiem”.

Šai  programmai bija  iespaidīgi panākumi  ārzemēs: tikai Amerikā vien sniegti vairāk kā 30 koncerti, kuru laikā, Fonograf Džaz Bend Sergeja Žiļina vadībā ,iekaroja džeza Dzimtenes iedzīvotāju sirdis.

Vairāk informācijas: http://www.mkdc.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Koncerts Jaunās Pasaules Ritmi Pk 02.06.2017 19:00 Lielā Ģilde 20.00 - 25.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h20min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Amatu 6, Rīga Latvija