Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Klaunu teātris Mimirichi Šova PAPĪRA PASAULE. Клоун-театр МИМИРИЧИ -шоу Бумажный мир

Se 03.03.2018 18:00
Rīgas Kongresu nams
8.00 - 20.00
Mēs aicinām Jūs ienirt bernībā! Smieties, huligānizēties! Kopumā jūties kā bērni un brīnišķīgi pavadīt laiku kopā ar visu ģimeni! Tā kā izstāde "Papīra pasaule” ir izstāde visai ģimenei, bez jebkādiem vecuma ierobežojumiem un komunikācijas valodas! Katrs bērns saņēm bezmaksas dāvanu no klauniem!

Izrāde “PAPĪRA PASAULE” ir izrāde, kas pārsteidz, sajūsmina un ... skatītāju zāli noved līdz histēriskiem smiekliem! Pirmā vieta varjetē mākslinieku starptautiskajā konkursā Štutgartē, labākie Starptautiskā pantomīmas un klaunādes festivālā Latīņamerikā, augstākais novērtējums -”Piecas zelta zvaigznes” teātra festivālā Edinburgā... Viesizrāžu turnejas - Ķīna, Japāna, ASV... Pie mums ierodas pēc viesizrādēm Spānijā!

Līdz brīdim, kamēr neesat rezdējis izrādi “PAPĪRA PASAULE”, jūs pat iedomāties nevarat, cik daudz iespēju sevī slēpj visvienkāršākais papīrs. Skatītāju acu priekšā dzimst īsti papīra briesmoņi un fantomi, smieklīgi monstri, - jebkas, ko vien spēj materializēt iztēle. Izrādes sižēti un tēli plastiski pārtop, negaidīti nomainot vienam otru. PAPĪRA PASAULE – tā ir svētki bērniem, jo tie sajūsmināti ķer papīra strēmeles, kas izrādes gaitā lido zālē, spēlē ar klauniem kariņus,apšaudot tos ar papīra lodītēm, skaļi jūt līdzi gaidāmajam papīra vārtu sitienam, mēģina notvert papīra sniegpārslas, kuras aiz sevis atstāj brīnišķīgie klauni, ar kurām gribas silti ietīties baltajā ziemā !

Izrādes varoņi aizved sajūsminātos skatītājus brīnumainajā un nebūt ne viekāršajā papīra pasaulē. Šie burvji uz skatuves ne tikai atklāj klaunu trikus un neizsmeļamu fantāziju, viņi piespiež mūs, skatītājus, priecāties par dzīvi, smieties, aizdomāties par mūzīgajiem labā un ļaunā jautājumiem. Skatītāji sajutīsies kā notiekošā daļa un būs bezgala vīlušies, ka izrāde ir jau beigusies... Gribēsies, lai darbība turpinās. Kā rakstīja The Guardian :”Ukraiņu klauni piedāvā pašas laimīgākās 90 minūtes”!

PAPĪRA PASAULE ir izrāde bez valodas barjeras! Tādēļ jau šī izrāde ceļo pa pasauli un sajūsmina gan lielos, gan bērnus. Bez vārdiem! Tikai emocijas!

Plastiskās komēdijas klaunu teātris “Mimirichi” piedāvā unikālu izrādi “PAPĪRA PASAULE”. Tagad arī Latvijā!

Šie burvji uz skatuves ne tikai atklāj klaunu trikus un neizsmeļamu fantāziju, viņi piespiež mūs, skatītājus, priecāties par dzīvi, smieties, aizdomāties par mūzīgajiem labā un ļaunā jautājumiem.

Līdz brīdim, kamēr neesat rezdējis izrādi “PAPĪRA PASAULE”, jūs pat iedomāties nevarat, cik daudz iespēju sevī slēpj visvienkāršākais papīrs. Skatītāju acu priekšā dzimst īsti papīra briesmoņi un fantomi, smieklīgi monstri, - jebkas, ko vien spēj materializēt iztēle.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Klaunu teātris Mimirichi Šova PAPĪRA PASAULE. Клоун-театр МИМИРИЧИ -шоу Бумажный мир Se 03.03.2018 18:00 Rīgas Kongresu nams 8.00 - 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Vietas balkona 1. un 2.rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 4 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
RPRINT, SIA
Brīvības gatve 214M2-103 LV-1039 Rīga