Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jevgeņijs Pļuščenko - Sniega karalis. Pasaules mēroga pasaku šovs / Евгений Плющенко - Снежный король. Сказочное ледовое шоу

Sv 10.12.2017 18:00
Arēna Rīga
Jevgeņijs Pļuščenko Rīgā sniegs pasaules līmeņa pasaku ledus šovu „Sniega karalis”
 
10. decembrī „Arēnā Rīga” noritēs bērniem un pieaugušajiem veltīts pasaku šovs „Sniega karalis”. Jevgeņija Pļuščenko pasaku šovs, piedaloties pasaules mēroga daiļslidotājiem, ir izveidots pēc Hansa Kristiana Andersena stāsta „Sniega karaliene” motīviem. Viens no vislabākajiem ledus šoviem, pasaku šovs „Sniega karalis” noritēs gan latviešu, gan arī krievu valodā. Skatītājus gaida ledus akrobātu izpildīti numuri ar 3D efektiem, lidojumi pār ledus arēnu, tostarp, Jevgeņija Pļuščenko 8 apgriezienu lēciens. Tāda līmeņa ledus šovs Latvijā vēl nav bijis. Nepalaidiet garām!

10. decembrī, plkst. 18:00, izrāde latviešu un krievu valodā.

Pasaules mēroga pasaku šovs, kas tika iekarojis Krievijas un Eiropas lielākās ledus arēnas, beidzot tiks izrādīts arī Latvijā. Rīgā noritēs vairāki priekšnesumi – latviešu un krievu valodā (stāstījuma tekstu diktors lasīs tiešsaistes režīmā). Skatītājus gaida grandiozs ģimenes ledus šovs, ar leģendārā daiļslidotāja Jevgeņija Pļuščenko un viņa komandas piedalīšanos! Gerdas lomā – Irīna Slucka!

Šovā ir ietverti daiļslidošanas elementi, pilnmetrāžas kino, 3D kartēšanas elementi, un tas viss ir īpaši šim notikumam sakomponētas mūzikas pavadījumā!

Daudzās Krievijas un Eiropas pilsētās biļetes uz šovu „Sniega karalis” tiek pilnībā izpārdotas. Cilvēki speciāli uz šo izrādi brauc no citām pilsētām un pat citām valstīm. Latvijas iedzīvotājiem ir neticami paveicies – pasaku šova dalībnieki paši atbrauks uz Rīgu, līdzi ņemot modernu aprīkojumu un 220 krāšņus tērpus. Pateicoties modernajai tehnikai, kas tiks atgādāta ar vairākām kravas automašīnām, „Arēnā Rīga” dekorācijas mainīsies sekundes laikā. Gluži tāpat kā filmā, bet tai pašā laikā daudz izteiksmīgāk: jūs būsiet šī pasākuma sastāvdaļa, un vērosiet notiekošo reāllaikā no malas.

Pasaules ledus šovu vēsturē tā ir visdārgākā un burvīgākā izrāde, kā radīšanā piedalījās 200 cilvēku komanda. Jevgēņijs pirmo reizi vēsturē, ar maģijas palīdzību, uz ledus veiks 8 apgriezienu lēcienu. Nepalaidiet garām šo vēsturisko mirkli!

Mēs zinām, ka ne tikai bērni, bet arī pieaugušie nepacietīgi gaida: ko gan ir sagatavojuši šova galvenie producenti – Jana Rudkovska un Jevgeņijs Finkelšteins un galvenais režisors – Aleksejs Golubevs. Kādus trikus, bez lidojošās karietes, rādīs visvarenais Sniega karalis un kādus iespējamus jaunus brīnumus varēs gaidīt no ļaunajiem troļļiem un viņu palīgiem burvjiem rūķiem? To visu un vēl daudz ko citu jūs varēsiet skatīt „Arēnā Rīga”.

Bērniem neaizmirstamus iespaidus radīs leduslācis, kā mugurā Gerda dosies uz Sniega karaļa pili. Visus noslēpumus gan neatklāsim. Pārliecinieties paši, to būs daudz!

Kā rāda prakse, šova biļetes tiek izpirktas ļoti ātri, un visiem tās nepietiek, tādēļ rekomendējam pasteigties un laicīgi iegādāties biļetes.

Bērniem vecumā līdz 3 gadiem, ieskaitot, ieeja bez maksas, pie nosacījuma, ka viņus pavadīs pavadonis ar biļeti, tostarp izrādi vērojot pavadonim sēžot klēpī!

Jevgeņijs Pļuščenko
Pasaulē vienīgais  daiļslidotājs – četru olimpisko medaļu ieguvējs.
2006. gada (individuālajās sacensībās) un 2014. gada (komandu sacensībās) ziemas Olimpisko spēļu uzvarētājs.
2002. un 2010. gada ziemas Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs (individuālajās sacensībās).
Trīskārtējs pasaules čempions.
Septiņkārtējs Eiropas čempions.
Četrkārtējs Grand Prix Finālu uzvarētājs.
Desmitkārtējs Krievijas čempions.

Irīna Slucka
2002. gada Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvēja
2006. gada Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvēja
Divkārtējā pasaules čempione
Pirmā vēsturē – Eiropas septiņkārtēja čempione individuālajā disciplīnā
Grand Prix sērijas finālu četrkārtēja uzvarētāja
Krievijas nopelniem bagātais sporta meistars
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Jevgeņijs Pļuščenko - Sniega karalis. Pasaules mēroga pasaku šovs / Евгений Плющенко - Снежный король. Сказочное ледовое шоу Sv 10.12.2017 18:00 Arēna Rīga
Noticis
Der zināt

Līdz 10. decembrim Jums ir iespēja iegādāties visas biļetes uz koncertu par īpašu cenu: 30 EUR!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu (titri), krievu
Bezmaksas ieeja:  līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
Grupa L, SIA
Maskavas iela 450 LV - 1063 Rīga