Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

JAUNAIS GADS ZELTA JAUNGADA BALLE. NEW YEAR EVE SHOW

Se 31.12.2016 21:00 - Sv 01.01.2017 02:00
Melngalvju nams
200.00 - 250.00
ZELTA JAUNGADA BALLE!

Šī būs visskaistākā Jaungada balle, kas notiks Vecrīgas sirdī – Melngalvju namā!
Jaungada nakts būs pilna maģijas, patīkamu pārsteigumu, neaizmirstamu emociju un lieliska noskaņojuma! Visapkārt valdīs Vecrīgas šarms un fantastiski cilvēki!


Jaungada balle Melngalvju namā notiks divos stāvos un divās greznās zālēs!

Nama otrajā stāvā Svētku zālē būs klāti galdi ar baltiem galdautiem, uz galdiem dekori zelta toņos. Maģisku noskaņu zālē radīs kristāla lustru mirdzums un sveču gaisma. Jums un Jūs kompānijai piedāvājam atsevišķu galdiņu 2, 4, 8 vai 10 cilvēkiem (zāles plāns šeit). Sēžot pie galdiem, viesi varēs baudīt krāšņu vakara šova programmu. Viesus izklaidēs varietē dejotājas, iluzionists, cirka mākslinieki. Skanēs Maestro Raimonda Paula labākās dziesmas, arī blūzs, džezs un krievu romances Latvijas populārās solistes Ilonas Bageles izpildījumā! Svētku galdu klās viens no labākajiem restorāniem Rīgā Kaļķu Vārti! Galdiņus apkalpos oficianti. Jaungada balles ēdienkarte šeit.

Nama otrajā stāvā Svētku zālei blakus Lībekas zālē būs klāts Jaungada furšeta galds no vairākiem desmitiem izsmalcinātu ēdienu. Būs izvietots arī bārs, kur profesionāli oficianti demonstrēs savu meistarību flaieringā un pasniegts balles viesiem viņu izvēlētos alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus, kas iekļauti biļetes cenā bez ierobežojuma. Jaungada dzērienu saraksts šeit.

Lībekas zālē būsim iekārtojuši arī nelielu vietu atpūtai - Chill Out stūrītis, kur viesi starplaikos varēs baudīt mierīgas sarunas.

Savukārt Melngalvju nama pirmajā stāvā būs iekārtota fotostudija, kur savus pakalpojumus piedāvās profesionāls fotogrāfs! Pēc balles viņš ikvienam dāvinās fotogrāfijas no skaistākās Jaungada nakts!

Plkst. 23:00 mēs sagaidīsim Jauno gadu pēc Krievijas laika zonas, un 24:00 - pēc Latvijas laika! Noklausoties Latvijas Valsts prezidenta apsveikumu, mēs aicināsim balles viesus izbaudīt visskaistāko un krāšņāko Jaungada salūtu virs Rīgas!

Jaungada ballē visu vakaru skanēs dzīvā mūzika, būs jautri konkursi un Lielā loterija, kuras galvenā balva - glezna, kas gleznota ar zelta smiltīm!

Jaungada balli vadīs Valdis Melderis – viens no populārākajiem un atpazīstamākajiem pasākuma vadītājiem Latvijā!

Pasākuma dress code – vakartērps.
Ballē laikā nav paredzēta atsevišķa programma bērniem.

Balle Melngalvju namā būs līdz plkst.02:00, un balles turpinājums no plkst. 02:30 nakts klubā „Kaļķu vārti”. Visiem balles viesiem welcome drink – glāze šampanietis!

Jūs varēsiet būt lepni, ka Jauno gadu sagaidījāt Melngalvju namā, kurā pirms Jums viesojušās tādas personības kā cariene Katrīnai II, Prūsijas karalis Fridrihs Vilhelms III ar laulāto draudzeni Luīzi, Krievijas cars Pēteris I ar kņazu Aleksandru Meņšikovu.
Uzstājušies tādi komponisti un izpildītājmākslinieki kā F. Lists, R. Vāgners, R.Šūmans un K.Vīka-Šūmane, A. Rubinšteins, H. Berliozs u.c.

Informācijai:
Tālr.: + 371 26887800
www.sweetevents.lv

Mums uzticas!
Mēs radām svētkus visiem jau 10 gadus!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
JAUNAIS GADS ZELTA JAUNGADA BALLE. NEW YEAR EVE SHOW Se 31.12.2016 21:00 Melngalvju nams 200.00 - 250.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Galdiņa biļetes cena norādīta par vienu vietu.
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latvieššu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~5h
Ieeja pasākumā: no plkst. 20:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Rātslaukums 7 Rīga Latvija
Organizators
MAINSO MARKETING, SIA
Baltā iela 19-61 Rīga LV - 1055 Rīga