Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jaunais gads Studio69 / Новый год в Studio69. Koncerts, šovs

Se 31.12.2016 22:00 - Sv 01.01.2017 04:00
Concert Hall Studio 69
20.00 - 35.00
RADIO MIX FM 102.7 un ROYAL CASINO SPA & HOTEL RESORT piedāvā:
2016. gada 31. decembrī
sestdien
21:00
Concert Hall Studio69

JAUNAIS GADS STUDIO69!

Tony Lewis
Robbie Williams Tribute Show

IGRA SLOV/ ИГРА СЛОВ
Hīti: ‘’Alina Kabaeva’’, ‘’Na Bananane’’un citi.

Kā arī vairāk ka 15 dažādi pašmāju un ārzemju mākslinieki!

Tony Lewis
Robbie Williams Tribute Show

Pēdējo desmitgadu laikā Tonijs apbur visu pasaules auditoriju ar savu fantastisko atdarināšanas prasmi, atdarinot vareno Lielbritānijas dziedātāju Robiju Viljamu. Pēc savas darbības Trevor Chance’s ‘Legends’, Tonijs sāka uzstāties visā pasaulē, liekot skatītājiem aizrauties elpai. Aiz viņa atskatās un jautā “Tas ir viņš vai nē?”

2005. gadā Tonijam paveicās sastapt pašu Robiju personīgi, viņi nepiespiestā atmosfērā apsprieda sievietes, mūziku un pašu galveno – futbolu. Tonijs saņēma pozitīvu atzinību no sava elka Viljama, kurš teica: ”Es domāju ka tas ir super, jūtos pagodināts! Tas ir ellīgs darbs būt par mani!”

2008. gadā Tonijs konkursā «The One and Only», kurš notika BBC ONE, apbūra visus, uzstājoties 6 nedēlas 7 miljonu skatītāju priekšā, viņš finālā izstājas no konkursa izpildot dziesmu Dusty Springfield.

Līdzība starp abiem ir tik liela, ka Tonijs piedalījās vairākās reklāmas kampaņās un Tv  šovos visā Eiropā. Kā arī piedalījās vairākos pasākumos kā Robija dubultnieks, kā arī spēlēja priekš albūma ‘Rudebox lomu oficiālās īsmetrāžas filmās kā Robijs.

  Tonijs palīdzēja Comic Relief, kad uzstājās kā Robija dubultnieks, kuru bija uzrakstījis Robija tuvs draugs Robijs David Walliams. Kur piedalījās SimonCowell, Olly Murs, Liam Gallagher, Stephen Fry, Sheridan Smith un pats Williams.

Tonija šovs aptver visus populārākos hītus, kur skatītājus parsteidz ar speciāliem pārsteigumiem, kā arī tiek nodots Robija gars. Šovs aiznes jūs ceļojumā pa veco klasiku kā arī iešūpo jūs mūsdienās.

No jauna un atkārtoti tiek pasūtīts viņa uzstāšanās. Šis fantastiskais šovs pārsteidz visus, kā arī ir piemērots jebkādam svētku pasākumam.

Tēls, kustība, bals, viņa!
Šajā šovā ir viss!
Tony Lewis- ir Robbie Williams!


IGRA SLOV/ ИГРА СЛОВ
Igra  Slov - Krievijas muzikālā grupa. Kļuva zināma pēc hīta "Алина Кабаева" izdošanas 2005.gadā. Tāpat viņu dziesma «Я тобою любуюсь» kļuva par saundtreku seriālam "Маргоша". “Igra Slov” ir viena no pašām oriģinālākajām, ironiskajām Maskavas grupām. Grupas "Igra Slov" stils vairāk attiecas pie pop-repa. Šī grupa nav līdzīga citiem, tai ir savs art-stils, kuru jau nokristījuši par muzikālu žurnālistiku, tā kā to komiskie un traģikomiski skicējumi no dzīves, kas pārveidoti tekstos un melodijās var izlasīt kā ziņu lenti, skatīties kā foto-reportāžu no glamūras ballītes vai vienkārši klausīties.

Grupas "Igra Slov" sastāvā ir Аndrej "Kutila" Semaško un Stas Savenko (labāk pazīstams kā "Rublev"). Tie nevalkā briliantus un zelta ķēdes. Paši puiši savu mūziku raksturo tā: "Tā ir pirmkārt popmūzika, runā Kutila. - Rečitatīvs parādījās sakarā ar to, ka ar tādiem teksta apjomiem mēs riskējām izdarīt pusstundu garas dziesmas. Rezultātā sanāca dejiskas mūzikas un draudzīgi jautras sarunas savienojums, - piebilst Rublev, - bet ko vēl vajag jautrai ballītei".

Kopumā grupas "Igra Slov" stilu var raksturot kā Pop Rap, kurš sākās  '80 gadu beigās, bet tie var lieliski apvienot savā darbā arī tādus žanrus kā Comedy Rap un Hip-house. Dažreiz, viņu mūzikā jūtama old school notis.

Informācija un VIP galdiņu rezervācija: +371 67506030
WWW.STUDIO69.LV, TĒRBATAS iela 73, Rīga

https://youtu.be/GvSPQhhw6xs
https://youtu.be/FmiJaZT2IyE
https://youtu.be/_D4xQ2seTgY

Vairāk informācijas: http://info.studio69.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Jaunais gads Studio69 / Новый год в Studio69. Koncerts, šovs Se 31.12.2016 22:00 Concert Hall Studio 69 20.00 - 35.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Tirdzniecībā uz šo pasākumu IEEJAS BIĻETES ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
Galdiņa biļetes cena norādīta par vienu vietu.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~6h
Ieeja pasākumā: no plkst. 21:00
 

Norises vieta
Brīvības iela 96 Rīga Latvija
Organizators
Tērbatas sēta SIA
Imantas 2. līnija 19 Rīga LV1083 Rīga