Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

JAROSLAV SUMIŠEVSKIJ

Tr 23.11.2016 19:00
Daugavpils Kultūras pils
15.00 - 20.00
Pirmo riezi Daugavpilī – Jaroslavs Sumiševskis – īsta sensācija krievijas estrādē!

23. novembrī uz Daugavpils kulturas pils skatūves pirmo reizi uzstāsies Jaroslavs Sumiševskis – dziedātājs, muzīkans, interneta tautas mākslinieks!

Šodien viņš ir viens no pieprasītakiem māksliniekiem Krievijā un aiz tās robežas.Karts Sumiševska koncerts – tas ir izpārdotas biļetes, bet pēc neilga laika – skatītāju lūgumi atkārtot viesizrādes viņu pilsētā. Jaroslavs Sumiševskis netikai dzied par mīlestību, viņš iekaro pielūdzējus ar savu unikalo balss tembru un harismu. Noklausoties šā izpildītāja koncertu, nav iespējams neiemīlēties viņā. Pirmklasīgas estrādes mūzikas cienitājus gaida visspazīstamākasdziesmas: «Снег», «Алёна», «Не плачь», «Самая любимая женщина».

Jaroslavs piedzimā Sahalinā, Šahterskas pilsētā  1983.gada 18.oktobrī.

Pēc vidusskolas beigšanas,  Jaroslavs nolēma, ka ir pienācis laiks izvēlēties savu dzīvesceļu.

Ar siltumu atceroties gadus, pavadītus mūzikas skolā, viņš izvēlejas mūziku par savas dzīves galveno nodarbošanos. Jaroslavs iestājas Sahalinas dirigentu un koru māklas skolā, kur mācibu gaitā, ar pilnu spēku apliecināja savu talantu.

Pēc skolas pabeigšanas, Jaroslavs pieņēma lēmumu doties uz lielo iespēju pilsētu – Maskavu un iestājas Maskavas kultūras un mākslas valsts universitātes vokālas fakultātē, kuru arī veiksmīgi absolvējā 2009.gadā.

Maskavā  Jaroslavs Sumiševskis ātri atrada savu vietu. Uzstājas klubos, korporatīvas ballītēs, dziedāja.. Vienā momentā viņš izlēma, ka ir laiks pievērsties kaut kam nopietnākam. Tā rādas muzīkālais realitātes šovs «Народный махор». Šovā   Jaroslavs Sumiševskis ar vēl vienu šova vadītāju meklē Maskavas baros un restorānos talantīgus izpildītājus. «Народный махор» ātri vien kļuva populārs un atradā savu skatītāju auditoriju.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
JAROSLAV SUMIŠEVSKIJ Tr 23.11.2016 19:00 Daugavpils Kultūras pils 15.00 - 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
 

Norises vieta
Smilšu iela 92 Daugavpils Latvija
Organizators
Alintana SIA
Zīļu iela 9 Daugavpils LV5418 Daugavpils