Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Grupa NA-NA unikālais šovs / Группа НА-НА уникальное шоу

Se 25.02.2017 19:00
Daugavpils Kultūras pils
25.00 - 40.00
Jau daudzus gadus grupa NA-NA veiksmīgi turās uz skatuves, tāpēc, ka viņi mīl savu publiku. Skatītāji viņus ciena un labprāt klausās grupas dziesmas, jo mākslinieki izpilda populāru mūziku. Mūsu dienās tas ir svarīgi, jo mūsdienu mūzikā ir redzams ārzemju tradīciju pārākums. Grupa NA-NA neapšaubāmi ir ieņēmusi savu nišu estrādē, skatītājs ir atklāti priecīgs, ka pastāv TĀDA grupa!

Grupai NA-NA ir skaists un baudāms šovs, puiši strādā no sirds un ar lielu atdevi. Viņi ir profesionāłi. Bari Karimovičs Alibasovs - mīlēts cilvēks, kuru skatītāji zina jau daudzus gadus. Ļoti interesants vīrietis un lielisks producents ( Viņš personīgi izlēma ar grupu ierasties Daugavpilī) ! Grupa arī šodien ir saglabājusi savu popularitāti, grupa NA-NA ir visur laipni gaidīta!

Pats spožākais iespaids ir no tā, ka NA-NA strādā ar savu publiku. Tā ir atseviška izrāde. Nekā līdzīga nav nevienam mūsdienu māksliniekam, pat dramatiskam. Tas ir smieklīgi un aizkustinoši un pat histēriski, kad viņi demonstrē augstākās proves izrādi, kā gan viņi spēj uzlabot garastāvokli!

Iespaidu atstāj grupas atdeve! Ar fantastisku energiju grupa spridzina zāli, iekarojot to ar mūzikas palīdzību, plastiku un dramatiskumu. Uz skatuves grupa izdzīvo katru savu dziesmu, skatītājs laiž caur sevi viņu kolosālās emocijas, ne mazāk arī atgriežot māksliniekiem. Atmosfēra koncerta laikā ir łoti daudzveidīga - no vēlmes dejot, līdz skudriņām pa muguru dziesmas "Ogloh" laikā.

Grupa NA-NA ar savu ŠOVU Bari Alibasova vadībā uzstāsies Daugavpilī 25.02.2017, Daugavpils Kultūras pilī, sākums 19:00.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Grupa NA-NA unikālais šovs / Группа НА-НА уникальное шоу Se 25.02.2017 19:00 Daugavpils Kultūras pils 25.00 - 40.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: līdz 4 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
 

Norises vieta
Smilšu iela 92 Daugavpils Latvija
Organizators
TPC Events, SIA
Ozolciema iela 12 k-3 -133 Rīga LV1058 Rīga