Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

COMEDY WOMAN

Se 26.11.2016 19:00
Daugavpils Kultūras pils
25.00 - 55.00
Comedy Woman ar jubilejas koncertu „10 gadi augstpapēžu kurpēs” viesosies Daugavpilī
 

2016. gada 26. novembrī Daugavpils Kultūras pilī notiks grandiozs Comedy Woman jubilejas koncerts „10 gadi augstpapēžu kurpēs”.

Desmit Comedy Woman daiļrades gadi – tie ir tūkstošiem joku, desmitiem augstpapēžu kurpju pāru, vairāki grima centneri, simtiem ekskluzīvu tērpu, piecdesmit sarkanās lūpu krāsas toņu, kā arī bezgalīgi daudz skatītāju smaidu un neizmērojami lielisks noskaņojums.

Desmit gadus staigāt augstpapēžu kurpēs, vienlaikus būt asprātīgām, dejot, citu pēc cita mainīt krāšņus tērpus nav viegli. Tomēr izcilākā sieviešu humora šova dalībniecēm nav nekā neiespējama! To viņas pierādīs arī jubilejas koncertā Daugavpils Kultūras pilī.

Comedy Woman ir šovs, kur sievietes joko par sevi un citām sievietēm: skaistām un ne ļoti glītām, īpašām un visām citām. Smejas par modes jaunumiem, krūšu izmēru un iekšējās pasaules dziļumu. Vienlaikus viņas arī dzied, dejo un risina attiecības.

26. novembrī Comedy Woman kopā ar skatītājiem atcerēsies visus un visu, kas noticis šova pastāvēšanas vēsturē. Comedy Woman izcilākais sastāvs rādīs žanra klasiku: grenadieres Jekaterinas Varnavas ekscentriskos tēlus, neaizmirstamo Marijas Kravčenko gopņicas vārdu krājumu, Tatjanas Morozovas krievu večas vientiesību, Nadjeņkas Sisojevas muļķīgās, tomēr jaukās replikas, Jekaterinas Skulkinas brašos jokus, daudzās Marinas Fedunkivas varones. Programmu kā vienmēr vadīs Oļegs Vereščagins. Vārdu sakot – viss būs koši, spoži, graciozi, sievišķīgi un ārkārtīgi smieklīgi.

Comedy Woman ir atbilde uz vīriešu tik bieži uzdoto jautājumu: „Vai sievietes prot jokot?” Jā, prot! Viegli, graciozi, maigi, smalki, ar pašironijas un sarkasma piedevu!

Pirmajām 300 biļetēm – īpaša cena!
Koncertu rīko SEVENTY FIVE EVENTS.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
COMEDY WOMAN Se 26.11.2016 19:00 Daugavpils Kultūras pils 25.00 - 55.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Smilšu iela 92 Daugavpils Latvija
Organizators
SEVEN MUSIC, SIA
SEVEN MUSIC, SIA
Lielā iela 39-73 Mārupe LV-2167 Mārupes nov.