Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

COMEDY WOMAN - 10 gadi augstpapēžu kurpēs

Sv 27.11.2016 19:00
Liepājas Olimpiskais centrs
15.00 - 120.00
2016. gada 27. Novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā 19:00 notiks grandiozs Comedy Woman jubilejas koncerts „10 gadi augstpapēžu kurpēs”.
 
Desmit Comedy Woman daiļrades gadi – tie ir tūkstošiem joku, desmitiem augstpapēžu kurpju pāru, vairāki grima centneri, simtiem ekskluzīvu tērpu, piecdesmit sarkanās lūpu krāsas toņu, kā arī bezgalīgi daudz skatītāju smaidu un neizmērojami lielisks noskaņojums.

Desmit gadus staigāt augstpapēžu kurpēs, vienlaikus būt asprātīgām, dejot, citu pēc cita mainīt krāšņus tērpus nav viegli. Tomēr izcilākā sieviešu humora šova dalībniecēm nav nekā neiespējama! To viņas pierādīs arī jubilejas koncertā Liepājas Olimpiskā centrā.

Comedy Woman ir šovs, kur sievietes joko par sevi un citām sievietēm: skaistām un ne ļoti glītām, īpašām un visām citām. Smejas par modes jaunumiem, krūšu izmēru un iekšējās pasaules dziļumu. Vienlaikus viņas arī dzied, dejo un risina attiecības.

27. novembrī Comedy Woman kopā ar skatītājiem atcerēsies visus un visu, kas noticis šova pastāvēšanas vēsturē. Comedy Woman izcilākais sastāvs rādīs žanra klasiku: grenadieres Jekaterinas Varnavas ekscentriskos tēlus, neaizmirstamo Marijas Kravčenko gopņicas vārdu krājumu, Tatjanas Morozovas krievu večas vientiesību, Nadjeņkas Sisojevas muļķīgās, tomēr jaukās replikas, Jekaterinas Skulkinas brašos jokus, daudzās Marinas Fedunkivas varones. Programmu kā vienmēr vadīs Oļegs Vereščagins. Vārdu sakot – viss būs koši, spoži, graciozi, sievišķīgi un ārkārtīgi smieklīgi.

Comedy Woman ir atbilde uz vīriešu tik bieži uzdoto jautājumu: „Vai sievietes prot jokot?” Jā, prot! Viegli, graciozi, maigi, smalki, ar pašironijas un sarkasma piedevu!"
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
COMEDY WOMAN - 10 gadi augstpapēžu kurpēs Sv 27.11.2016 19:00 Liepājas Olimpiskais centrs 15.00 - 120.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Brīvības iela 39 Liepāja Latvija
Organizators
Passport Productions, SIA
Raiņa bulvāris 21-4 LV-1050 Rīga