Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ČELENTĀNO TRIBUTE SHOW

Ot 29.11.2016 19:30
Rīgas Kongresu nams
20.00 - 80.00
29.novembrī Latvijas skatītāji varēs baudīt lielisko Itālijas muzikālo projektu Celentano Tribute Show, kurā apkopotas leģendārā mūziķa Adriano Čelentano labākās dziesmas un performances.

Adriano Čelentano neapstrīdami ir viena no spilgtākajām Itālijas estrādes zvaigznēm. Viņš iekarojis sieviešu un vīriešu sirdis visā pasaulē. Jaunas meitenes atzinās viņam mīlestībā un meta uz skatuves ziedus, bet miljoniem jauniešu jau no bērnības kopēja viņa uzvedības manieri un balss tembru. Vislabāk tas izdevās talantīgajam aktierim un dziedātājam Mauricio Šveiceram.

Šoruden mums radusies iespēja redzēt pilnvērtīgu Adriano Čelentano šovu Mauricio un viņa grupas izpildījumā. Pats Adriano augsti novērtējis šo uzvedumu un, jokodams, atzinis, ka viņam labpatīk paskatīties no malas uz jaunu un bezrūpīgu sevi.

Šveiceram piemīt ne vien izteikta ārējā līdzība, bet arī slavenā mūziķa šarms un pievilcība. Viņa dziesmas, vārdi un sapņainās pauzes viegli liek katrai dvēselei ietrīcēties, bet krāšņās dekorācijas un īpaši atlasītie kostīmi pievieno šovam īstu maģiju. Jau pēc pāris minūtēm pēc izrādes sākuma skatītāji aizmirst, ka atrodas Čelentano veltītā šovā un dodas aizraujošā ceļojumā pa mūziķa daiļrades plašumiem, skanot tādām dziesmām kā “Amore No”, “Soli”, “Susanna”, “Il Tempo Se Ne Va”, “Confesa”, “Pay Pay Pay” un daudzām citām visiem labi zināmām kompozīcijām.

Šova pamatā ir Mauricio un viņa mūziķu grupas uzstāšanās dzīvajā izpildījumā. Kritiķi ne reizi vien atzinuši, ka viņš pilnībā iedzīvojas slavenā “molleggiato” (no itāļu valodas “uz atsperēm”) tēlā – tā sauc pašu Adriano viņa dzimtenē – un rada to neaizmirstamo atmosfēru, par kuru visi tik ļoti mīl leģendāro Čelentano.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
ČELENTĀNO TRIBUTE SHOW Ot 29.11.2016 19:30 Rīgas Kongresu nams 20.00 - 80.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: itāļu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
 

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
BRAVO EVENTS, SIA
BRAVO EVENTS, SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 Rīga LV-1045 Rīga